şükela:  tümü | bugün
 • dünyada ilk kez gerçek cin görüntülerinin kullanılacağı iddia edilen film. 3 ağustos'ta gösterime girecek. yönetmen hasan karacadağ.
 • gerçek cin görüntüsü kullanacağını iddia ederek ilk elden sıçmış bir filmdir. gerçek cin kısmına mı takılayım onun görüntüsünü elde etme prosedürüne mi.
 • gerçek cin görüntüleri kullandığını iddia eden fiyasko. aslında adamlar haklılar, insanlar salaksa biz de bu salaklıktan faydalanırız mantığı ile yaklaşmışlar olaya.

  ayrıca hangi marka cin kullandıklarını merak ediyorum.
 • (bkz: eti cin)
 • afişi iyidir

  yalnız (ara: zannedersem tek eksiğiniz) photoshop'tu*.
 • dabbe yerin üstünde gezecek olan bir yaratıktır,"heyula" tasviriyle anlatılması her zaman gerekli değildir."tutku" filmindeki hz isa(as)'nın tasviri ve filmin mayası ne ölçüde tutmuşsa(hatalar çok olmakla birlikte) bu filmde de aynı argümanlar örümcek ağını kuracağa benziyor.

  "debbabe" yer üstünde gezen tank demektir.işari manada bir benzerliği olsa da her yerüstünde gezeni de olumsuzluğa kapı aralayacak bir yaratık olarak nitelendirmek işin pergelini kapama olur.
 • hasan hocam, abim, dayım, gözüm bırak artık bu cin, peri olaylarını. tamam cin dedin, perilendin, pirelendin bi'şey demedik. ama sen düpedüz malum filmlerin formatlarını araklamışsın... film üzerine zilyon tane saçmalık sayabilecekken, kendimi frenliyorum, çünkü saçmalık sayabilmek için sayılacak şeyin biraz da olsa ciddiye alınması gerekli değil mi...

  ... düşünceleri arasında kaybolup gidiyorum.
 • yıllar önce saadettin teksoy'un programının fragmanında gördüğüm ışığa tutulmuş kağıdın üzerindeki izleri/gölgeleri bir şeylere benzetip cin gördüğünü iddia edip, bir de kameralara gösteren şarlatanın "bakın buradaki cin gözlüklü" demesinden bu yana gördüğüm en cüretkar cin keklemesi denemesi.
  ama gözlüklü cin hala açık ara farkla birinci.
 • çoğunluğu müslüman insanlardan oluşan bi kitleye sunulabilecek en etkili filmlerden birisidir..
  kişi korktuğu şeye ilgili duyar, onun üzerine gider, onu öğrenmek ister.. müslümanlar da cin konusunda böyleler işte.. korkarlar ama onun hakkında konuşmaktan, onları incelemekten de geri durmazlar..
  yani hem sunuş şekline bakılırsa - gerçek cin görüntüsü falan - hem de konudan dolayı ben gayet yüksek bi gişe bekliyorum açıkçası bu filmden..
  he filme yorum yapacak olursam tek kelimeyle saçmalık diyebilirim.. gerçek cin ne lan ? hayır bi de buna inanıp gidecek olan bi sürü insan olacak, biliyorum.. işte bu yüzden, aptalların bol olduğu bi ülkede iyi para kotaracaktır..
  bekleyelim bakalım..