1. dünyada ilk kez gerçek cin görüntülerinin kullanılacağı iddia edilen film. 3 ağustos'ta gösterime girecek. yönetmen hasan karacadağ.
  2. gerçek cin görüntüsü kullanacağını iddia ederek ilk elden sıçmış bir filmdir. gerçek cin kısmına mı takılayım onun görüntüsünü elde etme prosedürüne mi.
  3. gerçek cin görüntüleri kullandığını iddia eden fiyasko. aslında adamlar haklılar, insanlar salaksa biz de bu salaklıktan faydalanırız mantığı ile yaklaşmışlar olaya.

ayrıca hangi marka cin kullandıklarını merak ediyorum.
  4. ceyda t vakası diye psikiyatri literatürüne geçmiş bir olaydan esinlenen film
  5. yaptıkları yalan dolu reklam kampanyasıyla gazete manşetlerinden düşmemeyi başarmış film. reklamlarda yalan söyleme yasağından pek çekinmedikleri ortada, nitekim "gerçek cin görüntüsü varmış lan" diye saf saf filme gidecek pek çok inançlı vatandaşın parasını ceplerine indirme planlarıyla, o mensubu olduklarını iddia ettikleri islam dininin ahlak anlayışından ne denli uzak olduklarını kanıtlamaktadırlar. çağdaş hukuğu olan bir ülkede "hani lan cin, nerden buldun da, hangi kamerayla nasıl çektin, kanıtla lan" diye üzerlerine gidilse daha filmi gösterime sokamadan tazminatlarla batmaları gerekirdi. ha yok gerçekten kanıtlayabileceklerse zaten randi'nin yarışmasından* kazanacakları para onlara yeterdi, görüntüyü sinemada göstereceğiz diye bu kadar kopya masrafına da girmeleri gerekmezdi.
  6. hasan hocam, abim, dayım, gözüm bırak artık bu cin, peri olaylarını. tamam cin dedin, perilendin, pirelendin bi'şey demedik. ama sen düpedüz malum filmlerin formatlarını araklamışsın... film üzerine zilyon tane saçmalık sayabilecekken, kendimi frenliyorum, çünkü saçmalık sayabilmek için sayılacak şeyin biraz da olsa ciddiye alınması gerekli değil mi...

... düşünceleri arasında kaybolup gidiyorum.
  7. gerçek cini yavaş kullanıp saçını başını dağıtmamasını önerdiğim film.
  8. yıllar önce saadettin teksoy'un programının fragmanında gördüğüm ışığa tutulmuş kağıdın üzerindeki izleri/gölgeleri bir şeylere benzetip cin gördüğünü iddia edip, bir de kameralara gösteren şarlatanın "bakın buradaki cin gözlüklü" demesinden bu yana gördüğüm en cüretkar cin keklemesi denemesi.
    ama gözlüklü cin hala açık ara farkla birinci.

dabbe bir cin vakası hakkında bilgi verin