şükela:  tümü | bugün
 • amsterdam'da, endonezya mutfağı da dahil, uğrayabileceğiniz en alternatif restoranlardan biri. lübnan mutfağının başarılı örneklerini siz değerli gönül dostlarına (ahgaafdgfsa) taze taze sunmaktan geri kalmıyorlar. ayrıca 21:00 dedin mi "mutfağı kapattık kanka." diyen tüm restoranlara inat 23:00'a kadar burada tıkınabilirsiniz. fiyatlar da ortalamanın altında. eşek gibi dolu karışık ızgara tabağı 12 euro'ydu. hayat kurtarır.

  işte bele: http://www.dabka.nl/

  yeri merkez tren istasyonuna yürüyerek 10 dk. sahipleri de, basit türkçe kelimeleri öğrenmiş, dünya sevimlisi insanlar.
 • al pacino barındıran bir film. hakkında şuanlık pek bilgim yok.
  http://www.imdb.com/title/tt5126922/
 • kanadalı gazeteci jay bahadurun hayatıyla ya da bir kısmıyla ilgili 2017 yapımı film, jay bahadur somali'li korsanlarla ilgili yazdığı kitaplar ile biliniyor cbs news için muhabirlik ve abd dışişlerine de danışmanlık yapmış, film de anladığım kadarıyla kitaplardan uyarlama bir biyografik film, henüz internette pek bir bilgi yok imdb'de 9.1 almış.
 • film gazeteci olmaya çalışan bir gencin al pacino ile yolunun kesişmesi sonucu ( al pacino eski gazeteci ) tavsiyeleri ile somali’ye gitmesini konu alıyor. fazla detaylı yazmayacağım, belgesel tadında. dram yok, gerilim yok, komedi 2-3 ufak espri harici yok, tamamen biyografik ve belgesel gibi bir film. yani izledim somaliye dair bilgilendim o kadar. izlenir mi izlenmez mi size kalmış ama garip şekilde 2 saat çabuk geçti.

  10/5