şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aktroll ile çomarlık arasındaki ince çizgide gidip geliyor ama vücudu devamlı çomarlığa doğru yöneliyor.
  • bir takım aktroller, aktroll olduğumu iddia etmiş. :) ben buna hedef şaşırtmak diyorum sadece. entrylerimi düzgün okuyan biri aktroll olmadığımı anlar zaten. iftiraya lüzum yok. :)

edit: adam bana aktroll diyor anlamadan dinlemeden iki kişide gitmiş bunu favlamış. size diyecek sözüm bile yok.

edit: profilde kız fotosu var diye yürümeyin "erkeğim"
  • akepeli bir yobaz.kız tavlamak için arada cehapeli imajı veriyor.ama çoğu yazar onun akepe gençlik kolları üyesi olduğunu bilir*
  • insan gibi konuşana, insana gibi olana gerçekten saygım vardır. aynı görüşte olmasak dahi oturur tartışırız ama sözlüğü siyasi çöplüğe çevirip, dikkat çekmeye çalışan insanları iğrendirerek bundan öyle veya böyle çıkar sağlayan bozguncu tiplere yanıtımız tektir. akp'li veya chp'li fark etmez. kim olursa olsun. aktroll de deriz, oktroll de deriz kürttroll de deriz yobaz'da deriz, moskofçu da deriz.. neyin bayraktarı neyin peşinde koşan ideoloji bağımlısı ise o şekilde seslenir çağırırız. aşağıdaki örnekte olduğu gibi;

(bkz: #84734828)
    yine birilerinin bir taraflarını ateşe vermişim ki sözlükte pek çok görüşe mensup kişiyle ters düşmeme rağmen (feministten tut redpillciye kadar) en çok aktroller tarafından saldırıya uğrruyorum vay aq neden acaba ?

cehape zihniyetinden fersah fersah uzak seküler bir türk milliyetçisiyim. kız tavlamak gibi bir amacım (hele sözlükte) hiçbir zaman olmadı. herkesi kendiyle karıştırıp "fuckbuddy arayanları recm cezasına çaptıracaksın" diyen çağdışı orospu çocukları beni kendisiyle karıştırmasın.
  • küfür etmekten başka bir şey bilmeyen, mesaj yoluyla analı bacılı küfürler eden, daha önce de yazıldığı gibi anadolu çomarından öteye gitmeyen, ağız ishali bir yazar.

kale alınmayacak, nick altı kirletip mesaj atan bir yazardır kendisi. troll bile değildir.

özel mesajdan yazdıklarını da hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için buraya bırakıyorum.

hakaret 1
    hakaret 2
  • (bkz: #85072385)
    hasan ismail hikmet denen katil için duyar kasanların hakkında laf etmemesi gereken yazar. ben hiç kimseye gelip sövmem özelden ama sen o küfürleri hak ettin bak. eminim küfür yediğin tek kişi ben değilimdir. kendini aklamaya çalışma senin ne olduğun belli. boş yapma. ayrıca eğer dürüstsen kendi ettiğin küfürü de koyarsın buraya. :)) o sildiğin entry'yi de eklersin.