şükela:  tümü | bugün
  • dadaizmin sözlükteki son kalemşoru, louis aragon'u. kıymetini bilelim ya da bilmeyelim, önemli olan "fillerin fışkırttığı suda iki kez yıkanılmaz" görüşünü düstur edinebilmemizdir.
  • dadaistmiş kendileri.
    entrylerine anlam veremeyip sövmeye gelmiştim, ancak dadaizmi temsil ettiğini gördüğüm anda içim ısındı.

başarılı dadaist yazar kişisi*
  • düşüyor
    mu
    böyle
  • "fındık sekiz"e, "harman kaplan"a, "adalar'a vapur"a kaydı aklım. yazım tarzı bana metin kaçan'ı hatırlattı.
  • minyonlarin sevgilisi.* seviyorum ben.
  • baba adam
  • entry giriş şekli göz kanatan yazar. biraz daha minimalizm!

edit: kendisi hakkında naif bir tanım ve ufak bir tavsiye verip sakince gittikten sonra nick altıma gelip sadece "bok püsür" diyebileceğiniz saçma bir yazı yazmaya çalışmış, yazar olamamış yazandır. örnek olarak kalsın.

hangi entry'sini görüp yazdığım muamma ama görsem kesin hatırlarım, o başka. çünkü şu entry'sinde yaptığını yapmıştı. düşünün ki 2 kelime yazıyor -2 enter-, 1 cümle yazıyor -2 enter-, 4 kelime yazıyor -2 enter-... aşağı in in bitmedi. bende sözlük formatı, sayfa başı 100 entry olarak görünüyor ve sayfanın yarısı bu adamın leş entry'si ile kaplıydı. formatı geçtim, yazım şeklini geçtim, sitenin anasını sikmişsin. insan gibi yazmasını asla öğrenemeyeceğine adım gibi eminim, umarım o zaman gelmeden önce daha erken buradan uçurulursun. burası iyice uçan kaçan cühela sürüsü ile dolu oldu. yazdıkların da bir bok olsa, git biraz kitap oku.

ayrıca bende engellisin, tekrar tekrar yazıp durarak prim yapmaya çalışıp durma.