şükela:  tümü | bugün
  • okan bayülgen'in bodrum'da açtığı gece kulübü.
  • ''bando mızıka ve türlü acayiplikler'' mekanı.

eşrafı ve fularlı kesimi çekeceği kesin.

yazın, ekşi sözlük ahalisi olarak boklamaya geliriz artık.
  • gidip gördüğüm, iç mekan tasarımı güzel ama müzik seçimi kötü yeni bodrum mekanı.

gelenler de tam bodrum'un kendini bir şey zanneden görgüsüz kesiminden oluşmakta. en fenası da bardaki tipin, fıçı bira sorduğumuzda verdiği cevap oldu;
    -tabii ki de yok!

tabii ki dedi ya adam. ne demek istiyorsun dedik de kendine geldi. kulaklarımızda çınladı bütün gece ahahaa, tabii ki de! tabii ki de seni sefil yaratık! tabii ki de yok.
  • fotoğraflarını internette gördükten sonra; para huzur getirmez diyenlere birçift sözüm var.
  • 55-60tl arasında çok lezzetli kokteyller içebileceğiniz, dekorasyonuna emek verilmiş mekan. terasını da genişletebilirlerse her şey şahane olacak
  • yılbaşı gecesi, bedük live partisi verecek olan olan mekan.
  • okan bayülgen'in açtığı mekanlara verdiği isimdir.

bodrum'da dada salon bar olarak devam ederken istanbul şişli'de de;

(bkz: dada salon art gallery) olarak yeni mekanını da açmıştır. pek yakında ise braserrie, club ve kabarett'e de açarak işleri büyütmeye devam edecekmiş. kendisine başarılar dileriz.
  • bodrum'daki mekanına mart sonunda gittim, haliyle sezon açılmadığından içeride toplamda 3 kişiydik ama müzik son ses canlı olarak devam ediyordu. beni etkiledi.

kendine has kokteylleri var,garsonlar sizi hiç kasmıyor rahat bi ortam.kokteyller konusunda kararsızsanız uzun uzadıya anlatıp tanıtıyorlar.

f/p olarak bodrumda bi gideyim az içeyim biraz da müzik dinleyeyim derseniz, sanırım kalite olarak en iyisi. ama dediğim gibi ben gittiğimde sezon daha açılmamıştı, sonradan sövmece yok.
  • ülkede yeni bir şeyler verebilecek, koyunsuz çomarsız tek mekan herhalde.

okan bize vizyon aç!!