şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dün yeni zellanda saldırısı sonrası ışid üyesi olan sofian al muslim'in twitter paylaşımı aynen şöyledir;

https://eksiup.com/0ce949f72199

'don't worry revenge is coming'
    daeş dünyadaki tüm taraflarına kilise ve sinagoglara saldırı yapma çağrısında bulundu.

din savaşı çıkartmaya çalışıyorlar. zaten dünya müslümanlar'a terörist gözüyle bakıyor, birde bunların yaşanacak olması iyice gerginlik yaratacaktır.

edit: düzeltme.
  • cami tarayan sapıklarla bu saldırının intikamını alacak sapıkların ayni elden cıkma olduğu o kadar belli ki. güzel tiyatro.
  • toyota hilux satışlarını arttıracaktır.
  • dün bir yazar yeni zelanda olayından sonra "şimdi kiliselerde sıkı önlem almak gerekiyor" yazmıştı. aynen katılıyorum. bu olay sonrası intikam için karşı saldırıya geçilebilir ve daeş'in avrupada hala uyuyan hücrelerinin olduğunu düşünüyorum.

edit: anlatım bozukluğu düzeltildi. hans mustermann yazarın dikkati için teşekürler.
  • islamın koruyucusu ışid olduysa bu utanç müslümanlara yeter de artar bile.
  • hastalıklı iki gürühun insanlığın sonunu getirmek için giriştiği mücadele. olan yine, yeni ve yeniden olduğu gibi çocuklara, kadınlara ve masum insanlara olacaktır.
  • dinci terör örgütlerini de, din karşıtı örgütleri de fonlayan ve özel yetiştiren aynı odaklar. biz de her zamanki gibi tiyatroyu izliyoruz. üzerimize düşen, dindar veya dinsiz bu oyunlara gelmemek. aslında birbirimizi eleştirsek de, çoğunluğumuz birbirimizden nefret etmiyor. sokakta, iş yerinde beraberiz.

özellikle yobazlara sormak istiyorum: sen kimsin de allah'ın yarattığı insanın canını almak derdindesin? allah bile yarattığı kuluna kendine inanmama özgürlüğü vermişken, sen kim köpeksin inanmıyor diye insan katlediyorsun?
  • bu salaklar olsa olsa tekfir ettikleri başka bir müslüman grubu öldürerek intikam alır.

not: intikam alınmalı gibi bir ima yoktur.
    not2: allahyokdinleryalansporu destekliyorum.
  • yeni saldırı türkiye'de ki hristiyanlara yönelik olabilir.
  • ortalık karışacak vaziyet alın.