şükela:  tümü | bugün
 • birincisi gerçek bir şaheserdi. vatan-millet-sakarya üçgeninin çok ötesinde.. tamam klişeleri de vardı. ama gerçekten kaliteliydi, elle tutulur bir filmdi. şimdi bir trailerini izledim. yine güzel görünüyordu. ne olur ama ne olur eski kalitesini, içtenliğini ve gerçekliğini kaybetmesin.

  --- spoiler ---

  aklıma takılan bir şey var. ikisi de terhis olmuş asker ve birisi bacağından ciddi yaralıydı, aksayacaktı falan. hatta bacağındaki arızadan da bahsediyor trailerde. hadi ona da tamam da bu adamlar hangi görev tanımı altında tekrar orduda yer alacaklar? aklıma gelen tek olası senaryo sözleşmeli subay/astsubay olarak falan. hatta bu sadece oğuz için geçerli o üniversite mezunu. diğeri lise mezunu bile değildi sanırım. hadi o da uzman çavuş. ve hadi diyelim özel kuvvetler kursuna katılacaklar. o kursa katılmak için ikisinin de muvazzaf asker olması lazım. yani halen görevde olmaları lazım. ee, o ikisindeki saç sakal ne? tamam ikisi de sözleşmeli asker olmaya karar vermişlerdir ama sivilden gelip direk özel kuvvetler kursuna katılmak diye bir şey yoktur yamulmuyorsam. neyse, umarım mantıklı biçimde bağlamışlardır. saçmalamasınlar...
  --- spoiler ---

  merakla beklemekteyiz.
 • vizyon tarihi kasım 2016 olarak öngörülmüş.

  (bkz: öngörmek)

  not: figüran olarak rol almak için başvurulabiliyormuş.

  http://thejagged.com/basvuru/
 • senaryosu çok önemli bir film olacaktır, abuk sabuk konulara milyalar harcanan bir ortamda film için gönüllü başvuruları 4000 civarına ulaşmış.

  önemli hatta abartı değil oscarlık bir film olmak zorundadır, türkiyenin güneydoğusunda tezgahlanan oyunları iyi yansıtması en büyük dileğimiz.
 • teaser'ı düşmüş film
  link
  https://www.facebook.com/…i/videos/942216839225676/
  edit: imla
  genel edit: gelmiş geçmiş en iyi askeri filmdir.
 • birkaç saat önce paylaşılan teaserıyla tüylerimi diken diken etmiş, bizim sinemamızın en temiz örneği olacak yapım.

  bu filme gidin arkadaşlar. abd sokaklarında binaları devire devire kavga eden koca robotlara verdiğiniz şansı, bu filme de verin

  teaser
 • ilk filmdeki kötü oyuncu seçimlerinin olmamasını dilediğim film.
  türkiye'de pek örneği olmayan bir dalda, görece düşük bütçeyle yapılan filmler. kesinlikle izlenmeli, desteklenmeli.
 • özgün senaryosu ve yaşattığı "bırakın işi gücü askere gidiyoruz " duygusuyla eşsiz ve duygu dolu bir film. açıkçası merakla bekliyorum.
 • 4 kasım 2016 günü vizyona girecek heyecanlandırmış film.
  ilk fragman sonundan 2. si de yayınlandı. muhteşem görünüyor.
 • murat serezli'nin tim komutanı olarak boy göstereceği film. bugün yayınlanan fragmanında ses oyunculuğu ile içimizi titretmiş, tüylerimizi ürpertmiştir.
 • 4 kasımı deli gibi beklememe sebep olan filmdir.
hesabın var mı? giriş yap