şükela:  tümü | bugün soru sor
24 entry daha
  • dağ evi, masmavi gökyüzü, 20-25 derece arasında bir hava, yemyeşil uçsuz çayırlarda rengarenk çiçeklerin arasında uzun uzun yürüyüşler, geceleri şarap, sabahları odun ateşinde muhlama ve çay, günler geceler boyu pikap, plaklar, kitaplar, bir de başka bir pikap, ford ranger wildtrack.

temmuz-ağustos. bir hemşin yaylası.
  • aklima ilk gelen görsel aşağıdadır.

https://m.youtube.com/…z2pwtl1rjsm&feature=youtu.be
  • sene olmuş 2019 pikap yine moda oldu ya ona yanarım. gittiğiniz yerden daktiloyla mektup yazın veya teleks çekin de merak etmeyelim.
  • bir tek mor vampir eksik.
  • dağ evi ,kar , şömine , pikap ,kedi hariç hepsi var oda 21 liraya aldım az önce ha birde gazozum var.
  • buram buram şekilcilik kokan altılı.
  • okurken bile sıkıntıdan uyuyakaldığım kombo. ben kitap okumayı çok severim mesela, ama böyle şovlardan hoşlanmadığım için kimseyi inandıramıyorum kitap okuduğuma lol.

sizin yüzünüzden kitap okuma özelliğiyle birlikte şarap/ çay edebiyatı, dağ evi/ kırsal romantizmi (harbi romantizm bu da), kedi sevmek falan default yükleniyor artık bünyeye. bu başlık bir instagram fotoğrafı olsaydı nasıl bir kompozisyona sahip olurdu, onu bile canlandırabiliyorum gözümde. tam doğu ekspresini süslemelik dekorasyon*
  • pikap bu noktada olayın bokunu çıkarmak oluyor işte. koy oraya spotify, bok mu var her şeyin nostaljik olanını tercih ediyorsunuz yani?

edit: ayyy, haspam. gelmiş bana lossless audio muhabbeti yapıyo. hee, dağ evine hi-fi kurduk; uncompressed vinly master kaldı ahahah. olm sağda solda bir şeyler okuyup “bu işin piriyim” ayağına satmaktan vazgeçin ya. 128kpbs 2 megabaytlık mp3’ü, cubase’den .flac export alıp 400 megabayt yapıp itelesen “ayhh, flac, kayıpsız dinliyorum ben, mp3 bok” ayağına gezer; hâlâ şekil derdinde kıro.
  • maksimum iki gün dayanılabilir.
  • resmen son zamanlardaki en büyük hayalimin başlığı açılmış kedi fazlasıyla
206 entry daha