şükela:  tümü | bugün
 • muhakkak vardır. belki bizim sanssızlığımız o ayrı. ha dağ evim de yok yanlıs anlasılmasın ama, bu kafada bir hatun ne iyi giderdi be. böyle yalın ayak çimlerde kosan, dağda ormanda tahta bir evde oturup beraber yavrulayacağımız bir disi ne iyi olurdu. var mı böyle biri? nadir. çoğunuz androidlerden, avmlerden, makyajlardan ibaretsiniz. tornadan çıkmıs gibisiniz hepiniz. hepinizi aynı görüyorum, hiç bir farklılığınız yok. güzel de değilsiniz ha. süs bebek misalisiniz. gel ormanda ufacık ağaçtan bir evde 3-4 köpekle beraber yasayalım desen, düğün dernek yemek odası fln dersiniz çoğunuz. gel toprağa basalım desen askım toz toprak içinde ne isimiz var... ben nerdeyim siz nerdesiniz be.
 • heidi zok izledin sanırım. ;)

  bulursam meslekten israfa edip köye yerleşecem.
 • olmamasi diye baslik acan ve ilk cümlesi muhakkak vardir olan acayip suser sicmigi. baska da bi tanim cikaramadim moderasyon kizmasa bari.
 • tık şöyle bir yer hayal ediyorum bu yüzden galerimde saklıyorum. bi de bahçeye hamak kuracağım değmeyin keyfime.

  t: dağ evinde yaşayacak hatunlar ile beylerin denk gelememesinden mütevellit yanlış bir tespittir.
 • hahaha ağaç ev görselleri, umarım bir gün karşımıza çıkarsın'lar falan. :d

  olm, gidin mevcut başlıklar üzerinden yürüyün şu hatunlara. aradığınız başlık yoksa bağlam yaratın konuyu oraya çekin. ne iğrenç bir jenerasyon oldu bu interrail türkiye meriçleri yaa. seyahat ile, doğa ile alakalı ne kadar değer varsa alet etmedikleri pis iş yok.

  ömrümüzü verdik bu tinyhouse, cabinporn kavramları için. eğer bu kadar değerliyse sizin için de, sen doğa ile uyumlu, modern mimariye sahip bir ev yapmayı başar içine koyacak bir hatun illa ki bulursun. çok kolaydı amk dağdan arsa almak, dikey çatılı mimari izni koparmak nasıl boş heriflersiniz var ya.

  tanım: (bkz: bu da benim sikim hüsnü)
 • vardır fakat instagramlık arşivini tamamladıktan sonra internetin çektiği en yakın yere göçecektir.