şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • kişisel görüşlerini, kendisinden örnekler ile anlatan, yazılarını severek okuduğum ekşi sözlük yazarı.
  • özel mesajla taciz edip yüz bulamayınca çirkefleşen küfre ve hakarete başvuran ezik kezban. tam bir mahalle karısı. erkeklerin bilmediği küfürleri biliyor maşallah.

bakmayın öyle hanım hanımcık sevgi pıtırcığı entrylerine azıcık egosunu gıdıklayıp üstüne giderseniz içindeki varoş anında ortaya çıkıyor.

engelleyip geçiniz efendim.
  • yazdığı entrye yapılan eleştiriyi hazmedemeyip özel mesaj yoluyla küfür edip, engellenince de b.k atan bir suserin fikirlerinin ne kadar önemsiz olduğunu nick altında gözler önüne seren yazar.

hem güzel, hem güçlü bir kadın, tanıdıkça hayran olunacak cinsten..
  • (bkz: #69700446)

https://i.hizliresim.com/rppb1a.png

seferi olunca namazın tamamen iptal olduğunu sanan muhtemelen kafir. kafir değilse de kendi dinini bilmeyen zır cahil bir müslüman. kafirse allah iman nasip etsin müslümansa allah hidayet nasip etsin. her iki durumda da yolu kaymış belli ki.

normalde gelip de nick altına yazacak halim yok ama hem bu kadar bilgisiz olup hem de insanlara cahil diye bok atması cahilliğinin ne kadar ileri seviyede olduğunu gösteriyor sırf bu cahilliğini suratına vurmak istediğim için yazıyorum sayfasına.

bir de bu arkadaşın etrysini an itibari ile favlayan 51 tane daha cahil var onların da teker teker sayfalarına koyacağım bu entry'yi. oh ne ala memleket bol keseden atmak. hepsi birer koyun. sürü halinde "ooo çok fav almış ben de eksik kalmayayım. araştırma mı? aman canım ne gerek var. diğer başlıklara gidip insanların ne kadar cahil olduklarından, araştırmaktan yoksun olduklarından falan bahsederim ben." şeklinde düşüncelere sahipler muhtemelen.

bu gibi insanlar için şu söz sanırım cuk oturacaktır. bana kızmak yerine şu söze kulak verin bu da iyi bir şey:

"insanın cahil olduğunu bilmesi, ilme atılmış ilk adımdır." --benjamin disraeli

öğrenmek de zor değil bakın, toplamda 10 saniyenizi bile almaz ama sizin amacınız bu cahilliğinize rağmen insanlara bok atmak.

buyrun öğrenmek için yapmanız gerekenler:
    https://goo.gl/9iaz3s

hayatınızın diğer alanlarında da bu yöntemi uygulayabilirsiniz üstelik.

son olarak bir tanım daha yapayım:

(bkz: zırcahil)
  • yukarıdaki entry için söylüyorum; önce allah'a kitaba küfür et ardından millete din öğret(!)
    link