şükela:  tümü | bugün
  • ben bi ara çok yapardım bunu.ne kadar oluru var derseniz ciddi ciddi kafa yapma sürenizi kısaltıyor ve şiddetini artırııyor.kendi bilgim dahilinde icat ettiğim bir şeydir*

beynin kullandığı tek madde şeker olduğu içün, bende buna istinaden böyle bir yola başvurmuştum.gerçekten de işe yaramıştı.ilk önce şekeri ağzına dökün sonra birayı için ve biralar bitene kadar bunu tekrarlayabildiğiniz kadar tekrarlayıb.1 saat geçmeden etkisini görürsünüz.çikolata ile ne farkı var derseniz.çikolatada 100bin tane farklı şey var ve çikolatanın içindeki şeker oranı ne kadardır bilmiyorum ama benim dediğimde daha fazla şeker var.

yorumlarınızı bekliyorum :)
  • updullah
  • ekmek gibi tahıllı şeyler yedikten bir süre sonra sarhoş olanlar var. bağırsak floralarında karbonhidratı fermente edecek bakteriler var. biradaki maya bakterilerinin bir kısmı canlı dersek ve onları şeker ile beslersek fermantasyon sindirim sisteminde devam edebilir ama bunun hemen sarhoş olma süresini azaltacağını düşünmüyorum. belki sarhoşluğun derecesini ve süresini uzatabilir.