şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: oluruz oluruz biz mutlu oluruz bizi düşünme)

la bi daha mesaj atıp, sil o entry diyenin ağzını yüzünü sikerim bak!
    korkmayın, aktrolller ölmez.
    yarın gider 17 bin tl maaş alıp bağış isteyen cb adayı diye başlık açar, sonra erdoğana referandumda yapılan 50 küsür milyonluk bağış için ağzını açmaz muhalefete sallar...

böyle yazarları direkt uçuracaksın arkadaş.
    sözlüğe elveda yazıp, mesaj kutusunu kapamak!
    bu insanların insanlıkları ile niye oynuyorsunuz lan? ulaşmaya çalışıyor adam ulaşamıyor.
    teselli edecek edemiyor.
    belki söylemek istediklerini herkesin okumasını istemiyor, başlığa da yazamıyor o zaman.
    insanların sinirlerini neden bouyorsunuz arkadaş?
    sözlük yönetimi baksın.
    telefonu varsa, arasın, hatta polise telefon numarasını da verip ihbar etsin amk.
    gerekirse böyle durumlarda gsm operatörlerinden destek alınsın.
    trolllüyorsa hesabını silmek yerine mahkemeye çıksın arkadaş bu insanlar.
    nefret ediyorum, ulan zaten yarım aklı kalmış insanların, onu da böyle tipler allak bullak ediyor.
  • bir an ben bunu hangi ara yazdım acaba dedirten paylaşım.

resmen duygularıma tercüman olmuş. keşke yazara mesaj atabilsem.

edit: koministimam2 haklı sanırım.
  • hayat gibi çok kıymetli bir hediyeyi paçavra gibi atmayın. ne demişler “en iyi ölüler bilir, yaşamak güzeldir.”
  • (bkz: rabbin seni terk etmedi)

hemen pes etmemek gerekiyor.herkesin sıkıntıları var.hepimiz bir şeylerle mücadele ediyoruz.doğuştan şanslı değiliz ve yapacak bir şey yok.
    sabretmeliyiz!

hayat herkese eşit şartlar sunsaydı, kader’in bir önemi olmazdı.bekle,senin için de dönecek bu dünya!
  • umutsuzluğa kapılmayın. her şey düzelir. öncelikle intihar düşüncesini zihninizden uzaklaştırmaya çalışın. buradaki psikologlardan ücretsiz destek alabilirsiniz.
  • iki sene önceki duygumun aynısı. öleyim diye dua ederken, birden beynimde bir ışık yandı. ölme!! kalk ayağa.. düşmana inat bigün fazla yaşa. çalış çabala. yürü!! yavaş da olsa yürü!!! senin perişan olmanı, mahvolmanı, ölmeni bekleyenler dimdik, sapasağlam bi adam görsünler karşında...

arkadaşım inan bana, o ümit kestiğin nokta var ya, kaderinin döndüğü nokta. az daha bekle. inan büyümeye başlayacaksın. yükseleceksin. az kaldı. az!!!

bunları özelden yazmak istedim ama, mesaj alımını kapatmış. eğer burayı okuyorsan, sezai karakoç’un dizesiyle bitireyim: “sakın kader deme, kaderin üstünde bir kader vardır.”
  • çözülemeyecek problem yoktur. herkesin böyle düşündüğü anlar vardır. derdine anlatmayan derman bulamaz hocam konuşun arkadaşlarınızla, dostlarınızla çözüm bulmaya çalışın.

edit: mesaj atamadım, inşallah okursunuz.