şükela:  tümü | bugün
  • sair arkadas cok iyi yazmis hakettigini bulur
    herkesin kalbine gore verir allah
  • sadece kizlarda degil bu. insanlar radarlarini hic kapatmiyorlar.
    cok degisik bir olay. surekli oteki taraftaki cim daha mi yesil acaba diye fildir fildir gozler.
    umarim en iyisini bulursunuz, ne diyeyim.
  • mevcut ilişkiye başladıktan sonra karşısındakinin yetersiz yönlerini keşfedip veya farklı açılardan yetkinlik kriterlerini karşılanması adına her zaman daha iyisinin olduğunu bilen kızdır.
  • ya daha iyisini bulup terk ettiyse?
  • (bkz: daha iyisini buldu)

mezarlar kendini vazgeçilmez sananlarla dolu genç. unutma bunu.
  • kadınlar için yaş ilerledikçe daha doğru kişiyi bulmak problem oluyor erkekler de yaşı ilerledikçe ne kadar çok kişi çıksa da unutamadığı birisi oluyor ve onda takılı kaldığı için daha iyisini bulamıyor
  • siz kendinizi dünyanın en iyi insanı olarak da görseniz, eğer partnerinizin kafa yapısına uymuyorsanız onun için değerli bir insan olamazsınız. zaten aldatmaların çoğu bu temele dayanır, insanın içi hep bir eksiklik, hep bir arayışla doludur peki neden? çünkü birlikte olduğu insan ona uyumlu değildir, hayat görüşleri ciddi anlamda farklıdır, bu farklılığı da evlenmeden asla öğrenmezsiniz.

ayni evde yaşamak size bir insanı gerçek anlamda tanıma fırsatı vermez, o yüzden bu tür yanılgılara düşüp geleceğiniz için hayati kararlar almayın. sonra sonuçlar çok ağır olur.
  • beyaz atlıyı beklerken beyaz çoraplıya, beyaz şahinliye kalma durumu
  • önce şunu bir koyayım da şuraya.
    birkaç ay öncesine kadar bir tanesi ile takılıyordum. hanımefendi 32 yaşına gelmiş bir belediye memuresi ama ilk gördüğümde liseyi yeni bitirmiş belediyeye yancı girmiş 18-20 yaşlarında bir çıtır sanmıştım. kim görse zaten en fazla 22-23'tür diyor.
    30'uma merdiven dayadım ben böyle inat görmedim arkadaş. 5-6 kez buluştuk ama hepsi de kırk nazla. ha buluşmalar iyi geçiyor gerçi ama bir adım öteye götüremiyoruz ilişkiyi bir türlü. hanımefendide güzelliğin getirdiği öyle bir kibir var ki benden önce reddettikleri şöyle
    -subay
    -inşaat mühendisi
    -pilot
    3 kızkardeşi de illalah etmiş koca aramayı bırakmışlar buna. 7 -8 yıldır hiç ilişkisi olmamış. ben gerçi bayağı yaptım yolunu ama baktım çok yavaş ilerliyoruz buna en iyisi çek-bırak yapmak dedim. bırakma aşamasından sonra bir türlü geri dönmedi göt gibi kaldım. sinirle yol verdim gitti. gidiş o gidiş.
    hala da boştaymış. imkansızı zorlamak isteyen cengaverlere duyurulur. tavlayabileni yılın erkeği ödülüne aday göstericem.
  • erkek kezbanının iddiası. ''benim gibisini bir daha bulamazsın'' tribinde ki salaklar buna bel bağlarlar hep. rahat olun kardeş arayan her zaman daha iyisini bulur.

ha diyelim tüm türkiye'de adam kalmadı, bizlerden her konuda daha iyi olan ve kadını mutlu edebilecek erkek dolu bir çok ülkede. kendimizi fasulye gibi nimetten saymayalım artık. senden, benden iyisi her zaman vardı, her zaman var olacak.