• bu yanılgıya düşüp saçma kararlar alanları gördükçe koltuğumda yayılarak gülümsüyorum. örneğin 10 sene geçmiş neredeyse üzerinden. hala kuru bir yaprak gibi savrulup duruyor kendileri farklı ağaç gövdelerine. ben mi? hala bir çınar gibi dimdik duruşumu bozmuyorum.
  • (bkz: daha iyisini buldu)

mezarlar kendini vazgeçilmez sananlarla dolu genç. unutma bunu.
  • kadınlar için yaş ilerledikçe daha doğru kişiyi bulmak problem oluyor erkekler de yaşı ilerledikçe ne kadar çok kişi çıksa da unutamadığı birisi oluyor ve onda takılı kaldığı için daha iyisini bulamıyor
  • daha iyisi değil de kendine daha uygun olanını arıyordur. hayat razı olacak kadar kısa değil. sen de bu kıza razı olma şansını zorlamaya devam et. insanların seçimlerini değiştiremezsiniz ama siz başınıza gelecek güzel şeyleri seçebilirsiniz.
  • insan aşık olana kadar daha daha dahasını arar, dogrudur. ama aşık olunca tüm o kriterler, istekler, hayaller hayal olur.
  • o modern dünyanın ihtiyacı değil yeni nesil gavatlık kusura bakmayın.

open relationship, fuck buddy’lik veya takılma ne derseniz,hepsine varım.iki cinsiyet için de saygım var.

ama adı konmuş ciddi bir ilişkide kadınınızın gözü dışardaysa basın tekmeyi gitsin. gün gelip o tekmelediğinde canınız acır.kadınlara her konuda pozitif ayrımcılığa varım.ama bu konuda değil.çünkü çok ustaca yalan söyleyebiliyorlar.
  • ev almak uzereyiz. gordugumuz ucuncu ev. daha iyisini bulurmuyuz diyorum.
  • mevcut ilişkiye başladıktan sonra karşısındakinin yetersiz yönlerini keşfedip veya farklı açılardan yetkinlik kriterlerini karşılanması adına her zaman daha iyisinin olduğunu bilen kızdır.
  • sair arkadas cok iyi yazmis hakettigini bulur
    herkesin kalbine gore verir allah
hesabın var mı? giriş yap