şükela:  tümü | bugün soru sor
 • softcom firmasının yeni markası. myhosting'in kardesi.
 • beta olarak açılmış yeni hosting markası. 1 aralıkta tamamen açılacaklarmış.
 • hosting hizmetleri nasıldır bilmem ama sitesinin tasarımı v.s pek bi hoş.

  (bkz: http://www.daha.net/)
 • musteri hizmetleri konusunda 10 uzerinden 1 i bile zor hakeden kurumdur. oyle ki online destek sirasinda konusma penceresini yuzunuze kapatabilirler.

  sordugunuz soruya karsilik google arama sonucu linkini yollarlar. (hani ben gerizekaliyim google da aramayi bilmiyorum)

  ozetle kesinlikle uzak durun derim. godaddyden vazgecmeyin derim.

  ucuz fiyatlarina da inanmayin; kdv haric fiyatlar onlar. sonradan patlamasin.
 • yolladıkları fatura zarfından hediye türk kahvesi çıktı.*

  hosting ~> ev sahipliği ~> türk kahvesi ? bilemedim.
 • müşteri hizmetleri insanda sinir harbi yaratan firma. istedikleri vps paketini seçmemeniz halinde lafı eveleyip geveleyip kendi işinizi kendiniz görün demeye getiriyorlar. kdv dahil hesaplanan fiyata tekrardan kdv ekleyen muhasebesine ise yazacaklarım gg kapsamına girdiğim için bu entry'i burada noktalayıp kesinlikle uzak durun diyorum.
 • kesinlikle tavsiye etmeyeceğim, içinde acemilerin çalıştığı, en ufak teknik hizmette bile başarısız olan, hatta bazı teknik hizmetlerini bile ücretli yapan bir firma. firma da denilmez ya neyse.

  kesinlikle uzka durun derim!

  hostingime bağlı mail adresime 8 mb boyutlarındaki mailler gitmiyor diye teknik ekibi ile görüşüyorum. 2 gündür sorunu çözemediler. 10 mb a kadar yükleyebiliyorsunuz diyorlar. e diyorum benimki 10 mb değil 8 mb. o zaman da teknik bildirim açın diyorlar. görüştüğüm kişi de teknik bildirim ekibinden.

  paranızla rezil olmak, sinir harbi yaşamak istemiyorsanız yanlarından geçmeyin.

  10 üzerinden 1 i bile haketmiyorlar.

  firma hakkındaki şikayet yazıları için linklere bakabilirsiniz,
  http://www.sikayetvar.com/…k/495/f/616384/g/dahanet
  http://www.umutcandan.com.tr/…-net-ile-calisma-yin/
  http://www.r10.net/…k-amator-bir-ruha-sahipler.html

  ekleme:
  sorunlar günden güne artıyor. şimdi de hostinge ulaşılamıyor. bir de övünüyorlar hostinglerimiz türkiye'de diye. kesinlikle uzak durun.

  ekleme2:
  28.02.2011 13:40 hosting yine uçtu. 2 saattir hostinge ulaşılamıyor.

  ekleme3:
  sorunlar yine devam ettiği için aldığım hizmetlerin hepsini iade etmek istedim. bakalım ne olacak.

  ekleme4:
  iade talebim üzerine beni aradılar. 3 gün önce ayşin adındaki çalışanları tabi iade edebilirsiniz, ödeme alabilirsiniz derken bugün arayan emin bey ise iade etmek gibi bir hakkım olmadığını söyledi. ulan ne dönek firmaymış. 3 günde söylediğini unutup, yok öyle bir şey diyebiliyorlar. konuyu daha uzatmadım ve başka bir hosting firmasından hizmet almaya başladım.

  daha.net demek sorunlu hizmet, yavaş internet, ulaşılamayan hosting demek.
 • fenerbahçe spor kulübü’nün resmi internet servis sağlayıcısıdır.
 • (bkz: #22135985)

  kendileriyle yaşadığım bunca soruna rağmen hiç utanıp sıkılmadan bugün bana mail atmışlar ve kredi kartımdan 45,74 tl ödeme çekeceklerini yazmışlar. hem de bu ödeme otomatik olarak yapılacakmış. şimdi nereden tutarsam elimde kalıyor. ilk hizmeti aldığımda kesinlikle otomatik ödeme seçeneğini seçmediğimi biliyorum. aynı şekilde kullanıcı panelinden kontrol ettiğimde de otomatik ödeme seçeneğinin aktif olmadığını görüyorum. ama kendileri buna rağmen almadığım bir hizmet için kredi kartımdan para çekeceklerini söylüyorlar.

  yeniden başladı telefon trafiği, teknik bildirim açmalar, bu ödemenin iptal edilmesi için konuşmalar vs vs.

  bu kadar kötü hizmeti nasıl verebiliyorlar, müşteri ilişkileri nasıl bu kadar kötü olabiliyor anlamış değilim. her şeyi geçtim hiç utanıp sıkılmadan tüm ilişkilerimi, aldığım hizmetleri kestiğim halde nasıl benim 6 ay önce kullandığım karttan ödeme çekmeye yeltenebiliyorlar çözebilmiş değilim. dolandırıcının eline düşsem ancak bu kadarı yapılabilir herhalde.

  siz siz olun bu firmadan uzak durun, hadi firmadan uzak duramıyorsunuz en azından kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle ama kesinlikle vermeyiniz.