• normal bir insan evladıdır.. hor görmemek lazühhüü ühüüü hüüümühüüüh...
  • ne sarışınlar, ne esmerler istemiştir de vermemiştir. olaya bu açıdan yaklaşılmalıdır.
  • tek seferde 7 sinegi yere serer bu arkadas
  • 26 yas ve üstü önceden sevgilisi olmamis erkeklerin yaninda kendini potansiyel tecrübeli görür bu arkadas..
  • 07.11.2004 15:41 - daha 3 senem var *diye sevinsek mi uzulsek mi lan.kotudur bu kotudur ama du bakalım genciz daha (bkz: zugurt tesellisi)

05.08.2010 11:15 - en son 2005 de düzenlemişim bu 5 sene içerisinde ne oldu diye merak edebilirsiniz evet.

şöyle sıralayım. 2005den 2009 a kadar bu sevgilisizlik durumu devam etti. başarısız denemeler, gereksiz atraksiyonlardan, 25 yaşından sonra artık 2009 yılından bu yana bir sevgilim var nazar değmesin tütütüt

olunca oluyor, olmayınca olmuyor kasmamak lazım ama sevgilisizlik durumu sizden kaynaklanıyordur buna eminim.

15.04.2015 10:20 - yıl olmuş 2015 evlendim 3 sene bitmek üzere. 2010'da bahsettiğim sevgilimle şimdi garip geliyor yani ne ara sevgilim oldu ne ara evlendim ne ara inşallah çocuk ister hale geldik. zaman kesinlikle daha hızlı akmaya başladı hayat değişik hacı neyse gidin gezin tozun hayatı doldurmaya çalışın yani takılmayın saçma şeylere.

13.02.2018 09:31 - gençler yıl 2018 10 aylık bir oğlum var maşallah iflamızı s.kti gerçi bana çokta bişey olmuyor ama sorumluluk 1 milyon. derdiniz felan varsa işten hayattan ne bilim antin kuntin dertleriniz olduğunu düşünüyorsanız çocuk yapın böyle kafayı sıfırlar temiz.
  • ailesi tarafından doğar doğmaz ıssız bir adaya terkedilmiş, 25 yıl sonra o civardan geçen bir gemi tarafından kurtarılmış erkek çocuğudur.
  • durumu 25 yaşına kadar arkadaşlar arasında ben ne karılar götürdüm muhabbeti yapabilmek için önüne çıkan her kızla birlikte olmuş ama doğru düzgün bir ilişki kuramamış erkeklerden daha acınası olmayan erkektir.
  • (bkz: yazik)
hesabın var mı? giriş yap