şükela:  tümü | bugün
 • recep tayyip erdoğan'ın ifadesi... böyle bir kişiyle ilgili soruyu cevaplamak, bu kişiyi gündeme getirmek anlamsızmış ona göre.

  "cumhurbaşkanı erdoğan, meral akşener'in önderlik ettiği hareketle ilgili soruya ise "daha partisini bile kuramamış kişileri gündeme getirmenin anlamı yok" yanıtını verdi." -- https://tr.sputniknews.com/…am-bosalt-yadirganiyor/

  meral akşener, mhp kongresi türlü tuhaflıklarla engellendikten sonra partisini kıt kaynaklarla ve türlü imkansızlıklar ve engellemelere rağmen kurmaya çalışıyor...

  peki recep tayyip erdoğan partisini nasıl kurmuştu, kurmadan önce neler yapmıştı, kaç defa amerika'ya gitmiş, amerika'da kimlerle görüşmüştü, belki bugünlerde bunları hatırlamakta fayda var.

  https://encrypted.google.com/…n&q=akp nasıl kuruldu
 • parti kuracağız da bina bulmamız bile engelleniyor. taşrada teşkilat binası yapılabilecek apartman dairesi olan kardeşlerimiz şuraya yazabilirler:

  http://www.meralaksener.com.tr/iletisim
 • bu işler öyle duygusal yanımızdan pirim yapılmaya çalışıldığı gibi zahmetlere katlanılarak yapılan işler falan değildir!
  doları basanların bir şekilde organize ettiği işler bunlar ve bina bulamıyoruz lafları tayyibin yalanları kadar büyük bir aldatmacadır.
  buradan birileri de illa tekere taş koymaya çalışır mı? muhtemeldir
  fakat benim vatanımda ulusal medyanın pazarladığı ilgi gösterdiği her parti kurucusunun kökü dışarıdadır ve hazır kaynaklarla beslenerek bir kurguyla ortaya çıkar.
  maalesef