• buraya atılan videoların %99'u daha sonra izlenmemektedir.
  • yaklaşık yüz taneye kadar biriktiriyorum. sonra birkaçını izleyip listeyi sıfırlıyorum. bir süre sonra yeniden daha sonra izlemeyi planlayıp aslında izleyemeyeceğim yüz tane daha daha videom oluyor. güzel bir oyuncak. kendi kendinize aldığınız kararları uygulamakta ne kadar başarısız olduğunuza dair bir başka küçük örnek.
  • gün gelecek şu listedeki videoları izlemek için oturup mesai yapıcam ulan. ne zaman listeyi görsem moralim bozuluyor ama video eklemeye de devam ediyorum. videoyu gördün izle işte. olmadı akşamına izle. 2015 oscar ödüllerinin ne işi var ulan bu listede!
  • (bkz: izleyemedi)
  • youtube'un bu özelliğini verimli kullanabilen insanlara gıpta ediyorum. ben haftalarca bu listeye video ekleyip sonra bir de görüyorum ki hiç izlemediğim yüze yakın video duruyor orada. sonra başlıyorum silmeye. tek bir düğmeyle listeyi temizlemek de mümkün değil üstelik. teker teker silmem gerekiyor.

miskinlik yapmanın yaygın bir yolu olan youtube'da video izlemek işinde bile ertelemecilik yapmak da.. yani bilemiyorum.
  • benimkisinin uzunluğu 1600 yıl. nasip.
  • unutulan, unuttuğumuz, bir yanımızın da hatırlamasını istediği birikimler. şöyle bir zaman ayıracak vaktim yok fakat boş olduğumda kesin (kendimi geliştirmek için, merak ettiğim için vs.) izlemeyi düşünüyorum. o boş vakit gelir ve arkanda bıraktıkların aslında çok da önemli değilmiş.
hesabın var mı? giriş yap