• her şey bir kenara, bütün tartışmalardan bağımsız: türkiye'de eylemci, aktivist, özgür ve meydan okuyan bir gençlik vurgusu etnikçi/solcu olmayan bir partiden geliyorsa bu her türlü olumludur, kazanımdır.
  • iyi parti’nin yeni şarkısı.
    spotify
    itunes
    youtube
  • sözlerin sahibini ve vokali çok merak ettim. her şeyden bağımsız baya güzel şarkı olmuş.

edit: şarkının söz yazarını, bestecisinin ve vokalini arıyorum ancak tüm sitelerdeki haberler birbirinin kopyası. meral akşener'den erdoğan'a klipli cevap başlığıyla anlamsız bir alt metin ve sonra da şarkının sözleri... bu mu ulan habercilik?
  • tek adam diktasina karsi cekilebilecek en guzel video.

mansur baskana yapilan serefsizlikler gosterdi ki bazi seref yoksunu parali itler fetullahci yontemlere tam gaz devam etmekte. bu tasmasi okyanus otesinde olan itlere karsi turk evladina zorlu bi gorev dusuyor.
  • iyi parti'nin yerel seçimlere giderken gençlere hediye şarkısı. geçen seçimde de çok güzel bir şarkı yapmışlardı. ama bu şarkının klibi daha güzel olmuş.

gerçi ben akp zihniyetini biliyorum. polisi kötü göstermsnsmdşlmsf diyerek bir alay laf sayarlar.
  • çok çok çok iyi bir şarkı . keşke özellikle şu son dönemde insanı sabır taşına döndüren karabasan gibi günler , klibin sonundaki gibi mutlu sonla bitse.
  • 3. sınıf seçim şarkılarının yanında şaheser gibi bir parça olmuş.
  • şarkının müziği, mesajı güzel fakat sanırım finlandiya halkı için yapılmış. iyi parti seçimin türk vatandaşları için yapıldığını unutmuş. hedef kitle mesajı anlayacak kapasitede değil.
  • 24 haziran seçimi için hazırladıkları yüzünü güneşe dön şarkısından sonra, iyi parti'nin yerel seçim öncesi yayınladığı yeni şarkısı.
    açıkçası yüzünü güneşe dön'ü daha çok sevmiştim ama bu da diğer seçim şarkılarıyla kıyaslayınca ışıl ışıl parlıyor. içinden geçtiğimiz böylesi bir dönemde, sol-sosyalist kesim dışındaki kesimlerden de bu şekilde sesler duymak değerli.
    ayrıca klipte eva green'i oynatmışlar helal olsun. *
  • sound ve sözler olarak mükemmel olmasına rağmen sadece vatanseverlere hitap etmesi sebebiyle çomarlara ulaşamayacak olan seçim şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap