*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sözlüğün başına bela olması muhtemel olan yazardır. bir saat içinde tam dört yazarın entry'lerinde dahi anlamındaki de'lerin yanlış yazıldığını gördüm. uçurulma sebebi olmalı. daha seçici - geçirgen bir yazar alım süreci gerekiyor sanki sözlük için.
  • ara sıra kendimi böyle tanımlasamda* bu durumdan hızla uzaklaşmaya çalışıyorum.
  • bunların bazıları noktalama işaretinden sonra bir karakter boşluk da bırakmazlar.
  • -ki ekini de yanlış kullanmaları muhtemel insanlardır.
  • dahi anlamındaki de'yi doğru yazıp, bir kere de olsa kırmızı ışıkta geçen orospu çocukları tarafından eleştirilebilirler.

doğru, kabul edilmiş salt yanlışı dikta edilmiş ekseriyetle biçimlendirmez.
  • anlama filan kasmayıp dahi yazalım o zaman , "benim dahi kalemlerim var" çok mu güzel oldu (keşke ). periyodik tarışılıyor yakında çözülür bu ...
  • kendine bok atanlardan daha kötü olmayan yazardır. bok atacaksan önce kendin iyice öğren sonra bok at. her şey belediyecilikte biter.
  • türkçede 'şuan' diye bir kelime olduğunu sanan birini bulup evlenmeli ve sesli harfleri yok sayarak yazan (ekstrem durumlarda konuşan) çocuklar yapmalıdır.
  • yazdığını anlamak için fransızca, ingilizce, almanca, ispanyolca gibi bir çok dilde, içinizden 'okumalar' yaptıran yazar olmuştur.

(bkz: #29750274)
  • "dahi anlamındaki de"nin ayrı yazıldığını heryerde defalarca ama neresiyle okuduğunu ve bunu neden bir türlü öğrenemediğini anlayamadığım yazardır.