• arkadaş listemdekilerin "iç dünyalarını" tanımama vesile olan bir facebook uygulamasına sahip site.

"xxx pınar altuğ tamer karadağlı'yı memeleriyle azdırıyor videosunu izledi", "yyy ay tutulması tecavüz sahnesini izledi" diye durum güncellemelerini görünce...

arkadaşım yapmayın etmeyin, silin şu video sitesi uygulamalarını.
  • video izlemenin dev işkence olduğu site.
  • bir video izlemek istiyorsunuz ve oldu da bağlantınız farkında olmadan kötüleşti. video 720p ise bir anda 480 e düşüyor sonra daha da düşüp 360'a ve en sonunda da 240'a çakılıyor. hadi net hızı kötüleştiği için iyi hoş bir şey diyebilirisiniz. ama iş pek de öyle yürümüyor. çünkü net zaten kötüyken gidiyor 720'ye fırlıyor bir anda, sonra tekrar 240'a çakıyor kendini. bu işlem hiç bitmiyor, sürekli devam ediyor. ha tabii çözünürlük değişirken oluşan siyah ekran, bekleme süreleri gibi şeyleri saymama bile gerek yok.

bu dandik video player, sana çözünürlüğü seçme şansı vermiş güya. ben bir videoyu 360p ile rahat izleyebilecekken, bu dandik site hiçbir şekilde senin seçimini takmıyor. gene bildiğini okuyup, kafasına göre sürekli video çözünürlüğü ile oynuyor. en ufak internet dalgalanması olsun, anında sıçtın. hiçbir şekilde videonun çözünürlüğü sabit değil. böyle bir sikkoluk olamaz.

bu kadar beş para etmez, bu kadar salak saçma, dandik ötesi bir site işte.
  • embesil lan bu siteyi yazanlar. sincap kadar beyni falan vardır. iki saat bekleyip 1.5 saatlik video yükledim siteye. bu iki saatin sonunda yükleme tamamlandıktan sonra "başarısız: bu videonun süresi çok uzun" diye uyarı verdi. baştan uyarsaydınız ya beyinsizler.
  • daha 20 saat once the simpsons izledigim, sol frame'de adını gorunce "saka mı?" dedigim...

veoh yok, ninja yok, youtube yok, dailymotion yok, ne var ulan göt?!
  • facebook'ta oturumu kapatmadan video izlenmemesi, hatta girilmemesi gereken site. sonra vay esek ati yaparken bilmem ne diye video izleyen adamlar cikiyor ortaya. mazallah..
  • kızlarla iyi anlaşan meriç tiplemesi gibi arkadaşlarımın facebook'da adeta bir abazan bir otsbirci gibi görünmesini sağlamış site. şu an bu tiplerin "demet evgar süper bacak show" , "bilmemkim frikik" gibi videolar izlediklerini öğrenmek elbette şaşırtıcı değil ancak 3-4 dakika sonra duvardan "hedehödö 2 dakika önce bunu izledi" şeklindeki bilgilerin yok olması oldukça eğlendirici.
  • reklam üstüne reklam, reklam içine reklam koyan, dizinin süresini 5 saate çıkartan nalet site
  • beş buçuk dakikalık bir video izlemek için girdim. daha doğrusu tıkladığım link dailymotion'a aitti. videonun birinci, ikinci dakikasının sonunda, izlediğim videoyu da durdurmadan reklam girdi. sesli reklam. sigortam.net'i tanıtıyor. kadir inanır'ın sesi bu ses. sayfanın tamamını gezdim. reklamı durdurabileceğim bir yer yok. o reklamı dinleyeceksin. hadi benim videoyu durdurdum. sonra tekrar play'ledim. bir dakika sonra bir daha sesli reklam karıştı izlediğim videonun sesine. dailymotion. sözüm sana. yapacağınız işi... yapacağınız iş çok hoş olmuş. evet.
  • ya bu amının ızdırabına tükürdüğüm fahişeye gidenin evladı reklamlar yüzünden kendisinden iyice tiksindiren bir platforma dönüştü. sen böyle değildin sonradan oldun dailymotion. titre ve kendine gel.
hesabın var mı? giriş yap