şükela:  tümü | bugün
  • malumat ihtiva eden entryleriyle kepazeliğe dönen sözlükte elmas gibi ışıldayan bir yazar. o ışıltıyı görebilene tabii ki.

sol frame'in rezilliğinden gına gelen, maç ve rezalet başlıklarından bunalıp bilgilenmek isteyen yazarların badilerine eklemesi tavsiye edilir.
  • yazılarını zevkle ve özenle okuduğum nadir yazarlardandır kendisi. bu sözlüğün hali ne tek amaç laf sokmak olmuş dediğim ve tam sözlükten ayrılacağım sırada kalmamı sağlayan yazardır kendisi. sonuçta kendisinin deyişine göre algı yönetimi uzmanı -gerçi haberi bile yoktur ama neyse-.
    hikaye tarzıyla yazdığı girdileri bilgi doldurulmuş sıkıcı yazılardan çok uzak. bir kurabiyenin üzerine dökülen çikolata parçaları gibi objektif yazılarının üzerine subjektif yorumlarını ekliyor.tabi haliyle biraz uzun oluyo ama okuyun pişman olmazsınız. bazen yazdıklarını okurken seth godin i okuyormuş gibi hissediyorum biraz kişisel gelişim biraz ekonomi birazda yaratıcılığın özgün birleşimi .
    velhasıl kelam bu yazarı badilere ekleyin. (kısa ve öz bir sonuç :) )
  • "michael sikkofield volume.ii" enteresan bir sözlük yazarı. çözemedim daha.
  • entry girme prosedürü;

önce uzun bir entry gir. sonra en az 5 tane entry içinde "bu konuyla ilgili aşağıdaki yazımı okumanızı tavsiye ederim" diye sonlandırarak yazdığın uzun yazıya bakınız ver

şeklinde olan yazar.

http://keskul.com/daitoryu.png
  • sözlüğü bilinçli şekilde kullanan yazar. algı yönetimi başlığında ilginç yazıları var.
  • maaş verilmesi gereken sözlük yazarı.
    kişisel gelişim hakkında kaliteli şeyler yazıyor. ancak yazılarını neden hep algı yönetimi başlığında topladığını anlamıyorum. yoksa bu da mı bir çeşit algı yönetimi*
  • severek takip ettiğim, kitap çıkarması elzem olan sözlük yazarı.

fakat nedense genel olarak topluluklara hitap eden algı yönetimi konusunda yazıyor. algı yönetiminin uzmanlık alanı olduğu belli lakin kendisinin manipülasyon bazında ciddi bilgileri olduğunu düşünüyorum.

biraz da bireysel bazda psikolojik manipülasyon hakkında yazsa süper olacak sözlük yazarı.