• dakkar özel yazılıp çizilmiş büyük boy bir nathan never macerasında, bi nevi bitkisel hayattan gelecekte kurtulacak olan, sayın never ın sağlığında onunla bir kelime bile etmeyecek, psişik yeteneklere sahip kızıdır. annesinin vahşice katledilmesine şahit olmuştur henüz bir çocukken bu yüzden gelmiştir bu katatonik hallere...

hatta nathan never o sırada eşini aldatmalarda, başka bir hatunun kollarında olduğundan, bu fumetti kahramanının öyküsündeki pivot nokta dakkar kızımızın başına gelenlerdir bir nevi...

keşke birisi nick olarak seçmeden önce yazsaydım bunları, heh..he..
  • 5.9 izmir depremi ardından verdiği veciz beyanatta dunyanın istanbul ve istanbullulardan oluştuğunu belirten generation next
  • eğitim bakanının yükünü azaltmak için okulların kaldırılmasını önermesinden şüphe ettiğim yazarcık.
    (bkz: #8566771)
  • israil donanmasına ait bilinmeyen bir sebeple batmış denizaltı. murettebattan kurtulan olmamıştır.
  • kendisine
    "lan! entry'lerini de al git burdan"
    desek herhalde hoşuna gidecek kişidir. kendisine karşı hayran olduğu kişinin üslübu ile konuşulması hoşuna gider herhalde, gitmesse de ... (üç nokta da koydum sonuna anlayan anlar)
  • umarım uyardığım şeyden dolayı çaylak olmamıştır. müsterih olsun, elimin gitmediği şeye gitmemiştir.
  • kaptan nemo'nun gerçek adı.

nathan never'ın temelinde de ağır bir şekilde jules verne kullanılır, nitekim nathan amca'nın kod adıdır. (bkz: #8084636)
hesabın var mı? giriş yap