şükela:  tümü | bugün
  • euro dediğimiz para birimine çevirdiğimiz zaman cok pahalı gelmeyen fiyatlar aslında. arkadaşlar havalimanlarımız bizim için pahalı ama gelen turist icin ucuz yerler. yani biz fakiriz
  • kira fiyatlarının yüksek olmasının normalleştiremeyeceği fiyatlardır, kimseye zorla kiralamadılar herhalde oraları. ben 3.000 liralık yere 10.000 lira kira ödemeye razı olmuşsam bu fiyatlara ürün satacağımı da öngörmüşüm demektir. bu ülkedeki çoğu tüccar bozuntusu da batmaya müstehak, basiretsiz ve ahmakça bir cahil cesareti var nedense.
  • zımbırtı sarayı diye bir kete poaçacı var ki katiyyen tavsiye etmem 4 çay 1 patatesli börek 3 sandviç e 110lirayı bırakıp geldik

yazıktır günahtır
  • soğuk sandviç ve kola 55 lira görmüştüm en son dışardaki kafesinde..
  • dun itibariyle 2 peynirli simit, 2 cay, 1 kucuk meyveli sute 110 kusur tl odeyerek aci bir sekilde ogrendigimiz gercek.

bir de ustune dunyanin en gerizekli yontemiyle wifi sifresi veriyor. gidiyorsun bir makinaya, boarding pass'ini okutuyorsun. 3 biletin 1 ini okumuyor, diger 2 sine verdigi sifreyi de ucus numarasi ve koltuk numarani girmene ragmen oyle bir yolcu bulamadik diyor.

benim yaptigimi yapmayin, ya yaninizda birsey getirin, ya da ucaktan satin alin. gene bile ucuza gelir, bu ahlaksizlara da bir kurus kazandirmamis olursunuz.