• temizlik kokması favorim olmasının yanında bir de tam kıvamında nemlediren krem. üstelik de çok ucuz. hatta satın aldığım gratis'te bana yardımcı olan kişi turistlerin gelip tüm rafı indirdiğini, bu kremin çok satıldığını söylemişti. turistler bile keşfetmiş, helal olsun!
  • eski işyerimin karşısındaki a.101 marketten tanesi 0,99 tl 'ye başka bir krem bulamadığım için aldığım ve vay anasını bu ne güzel birşeymiş diyerek halen devam ettiğim krem.

çanta boyu gibi minicik, çok azı yettiği için çok dayanıyor ve bütün bunların hepsini 1 liraya alıyorsunuz. bir miktar kıllandırmıyor değil insanı, ama iyi de geliyor köftehor.

kokusundan bahsetmiş miydim?
  • tüm çalışma arkadaşlarımla ortak zevkimiz.kokusunu bildiğiniz halde hergün inatla ohh ne koktu diye sorduğunuz krem.
  • paraben içermemesi sebebiyle tercih ettiğim el kremi. yumuşacık yapar elleri.
  • dalan'ın kesinlikle yapış yapış yağlı olmayan, vücudu güzel nemlendiren, ama en önemlisi vücudunuzda buram buram yeni açılmış deterjan pakedi kokusu bırakan deli kremi. böyle güzel kıvamlı birşey olacağını ummazdım. ya da en azından bebak acıbadem sütü bağımlılığımdan sonra başka bir kremi bu denli beğeniceğimi düşünmezdim.

ama bebak acıbadem sütünün büyük boyunu hiç bir yerde bulamayınca zorunluluktan aldım. ve sanırım kuruluktan ölecek derimin yeni ilacı olacak gibi...
  • kokusu gerçekten insana kendini temiz hissettiren ve aynı zamanda işe yarayan krem. çok çok sevdiğim orijinal nivea kokusunu bile bir kenara attırır. nivea'nın cruelty-free'liği şüpheli sanırım ama bildiğim kadarıyla dalan test yapmıyor. bu da bir artısı. şayet kullanan varsa, dalan d'olive serisi duş jellerinin aynı kokuya sahip olup olmadığı hususunda yeşillendirilmeyi rica etmekteyim.
  • eyüp sabri tuncer 'in doğal zeytinyağlı el ve vücut losyonu bu kremden çok daha başarılıdır. bim lerde de satılmaktadır.
  • her güzel şeyin olduğu gibi bunun da sonuna geldik

göz göre göre tutmuş ürünü bozdular. kokusunu içeriğini ambalajını her şeyini bambaşka bir hale soktular. eski dalan kokusu bitti artık. yenisi çok kötü. elveda dalan.
  • alerjisi olan teyzemin kaşıntılarına çok iyi geldiğini söylediği süper kokulu ama bir bepanthol olmayan kremdir.
  • güzel nemlendiriyor olmakla birlikte içinde paraben bulundurmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap