• ingiltere de üretilen bir boya markası.
  • moleskine benzeri eskiz defterlerini beşte biri fiyata satan çizim ürünleri markası. ayrıca benim rastladığım bu defterlerin* üzerinde yalnızca bir etiket vardır, onu da çıkarınca tertemiz markasız bir hale bürünebiliyorlar istenirse.
  • normalden biraz daha geç kuruyan, kuruduktan sonra bile parlaklığını uzun süre koruyan yağlı boya markasıdır.
  • kesede delik varmış hissini uyandırmayan en güzel yağlı boya markalarından biridir. yağ oranı ortalamanın az biraz üstündedir fakat bu benim tam da istediğimdir. tadı da fena değildir.
  • ingiltere menşeili resim boyası malzemecisi.
    aquafine serisini tavsiye ederim. özellikle suluboyaya yeni başlayanlar için fiyat-kalite performansı oldukça iyidir.
  • birkaç haftadır kullandığım sulu boya markası. 18 tablet olanını almıştım. fiyat olarak değerlendirdiğinizde diğer markalara göre gayet uygun. ufak ama yapısı gayet yoğun. uzun süre kullanılabilir. schmincke winsor newton markaları gibi kalite aramıyorum, bir hevestir belki geçer, orta kalite bir şey olsun diyen biri için aquafine serisi uygun. şimdilik gayet memnunum. *
  • akrilik boyada system3 serisi muhteşemdir. kaliteli renk pigmentleri barındırıyor. yaklaşık 1 senedir bu markanın boyalarını kullanıyorum. daler rowney system3 dururken başkasına ne hacet?
  • sadece boya değil, kağıt ve kalem de üretir. ürünleri kullanışlı fakat, her sanat malzemesi gibi pahalıdır. suluboya kağıtları güzeldir, dokuludur.
  • fırçaları çok iyi olan bir marka. georgian water mixable oil kullanan var mı bilmiyorum ama merak ettim çok.
    kokusuz yağlı boya ararken bu seri çıktı karşıma
  • elimde 24lük simply tüpte suluboya var. yanlış aldım.isteyene hediye edeceğim.
hesabın var mı? giriş yap