şükela:  tümü | bugün
  • super gelismis mikrofonlu giysiler kullanmaktadirlar:

-recai bak kopek baligi geliyorr
    -sakin gozlerine bakma,comel hatta
    -....
  • - abi biliyosun bc.
    - he ya, okey okey.
  • - anne 350 milyon versene ben dalgic olcam
    - ne!?
    - misira gitcem, kopekbaliklariyla yuzucem..
    - de get basimdan..
    - anneee yaaa.. dalcam iste.. soz cok derine dalmam..
  • 30-40 metrenin altında nitrojen/azot narkozu etkisiyle şizofrenik haller alan repliklerdir.

durup dururken aklınıza şunlar gelir.... beyin/ruh adeta ikiye bölünür.

1. yarı - olm burası süper.. sakin, sessiz.. herşey uyumlu burda kalayım... ahandaaa o da ne şurdaki balıkta regülatör yok... cannımm ölcek şimdi havasızlıktan... dur şuna kendi regülatörümden hava vereyim...

2. yarı - olm salakmısın 40 metre suyun altındasın... kendine gelmelisin.. eğitmenlerin ne dedi? azot narkozu böyle başlarmış.. kendine hakim ol.. biraz yüksel..

1. yarı - salla lan eğitmenleri kursları felan... bak valla burası çok güzel.. hem ne bu sırtımdaki tüp ??? boşuna ağırlık... ben burda babalar gibi tüpsüz de gezerim atacam lan sırtımdan bunu

2. yarı - ya ya tabi... at da gör ali samiyi... salakmısın olm.. kendine gel.. hadi bir kaç metre yukarı çıkcan hepsi bu.. hatırla... dersleri hatırla..

1. yarı - olm sen istiyosan çık.. ben kalıyorum.. yemişim dersi kursu..

bu arada birlikte dalınan tecrübeli dalıcı bir nevi çaylak olan dalgıcı kolundan tutup bir kaç metre yukarı çıkarır... ok işaretleri verilir... sonra yüzeye gelinir... ve o tecrübeli dalıcı ne yapsa ne etse bu über dalıcıya aşağıda neler yaptığını hatırlatamaz... balık hafızası geçicide olsa insan üzerinde tecrübe edilmiştir.

* 3 yıldız eğitmen anılarından
  • -burada biraz çimlenelim mi?
    -ok
  • öğrenci : nefes alabiliyorum ama hava gelmiyor gibi.
    eğitmen : ama nefes alabiliyorsun değil mi? yine de hava gelmiyor? hıhı!?!(gülümseyerek) dur bakayım ben ona
  • -gluuguuusudfuuugguuduguıhhıgfufugh?

-gluguugkklguufsaduugdsdfjkjkk!!!
  • - bir gün bir dalıştayız..........

diye başlayan tüm repliklerdir.
  • su altında işaretleşmeyle oluşan repliklerdir. örneğin, "her şey yolunda baba" anlamında el işareti:

o)))
    .\ /
  • -ulan niye ıslatıp giymediysem şu kıyafeti.
    -of sığamadım içine ama kilodan değil ıslatmadım ondan evet evet ondan.
    ..