şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar kafam o kadar gidik ve dolu ki hafta 1 mutlaka yaptığım bir saçma sapan eylem olmaya başladı.yandı yani benim devreler.
    şirket toplantısına gittim kurumsal firmada sunum, proje derken neyse toplantıya ara verince lavaboyu sordum. sıkıştım malum. neyse içeri girerken aklıma bir şeyler düşüyor kendi kendime tartışmaya başlayınca bi baktım pisuvar yerine çöp tenekesine yönelip az kaldı işiyordum. daha öncede bir barda içerken kafa nereye gittiyse artık orda da pisvuar yerine çöp tenekesine yonelmiştim. fakat ne zaman oluyor bu ? kendinle kalıp aklına bir fikir , bir olgu veya canını sıkan bir şeyler düşünce kafanda ki kişiyle konuşmaya veya tartışmaya başlayınca o an ne yaptığımı unutuyorum size de oluyor mu böyle saçma sapan şeyler ?
  • bak işte" dalgınlıkla yapılan saçma sapan şeyler" olacaktı sevgili anshar yok yok ben çadırımı,matımı alıp bu şehirden gitmek lazım bir süre.
  • beyler napıyor bu adam anlayan biri varsa o da beni takip et geri takip var mı acaba diye düşünüyorum ama bu sefer de benden sana tavsiye edilir ve bu yüzden de günlük gazeteler ve resim gözükse yeterli olur mu hiç öyle bir şey var mı acaba diye düşündüm.
  • tarafımdan sık yapılmaktadır. ankara da 417 ye bineceğime 317 ye binip odtü'ye gidecekken tunalı da çayla sonuçlanmış maceralar mı dersiniz, seğmenler de buluşalım diyip birde ekipi toplayıp sonra nasıl bir hafızaysa dikmen de beklemeler mi dersiniz. hepsi bende.
  • gramer, imla vs. takıntım yoktur ama bu konuda bu kadar rezil bir enrty daha okuduğumu sanmıyorum.
    -ki eki öyle mi yazılır?
    cümle başlangıcında bağlaç mı olur?
    harfle yazman gereken miktarı rakamla neden yazarsın?
    aynı cümlede iki farklı zaman eki neden kullanılır?
    virgülü doğru yerde kullansaydın bari be adam!
    anlatım bozuklukları konusuna girmiyorum bile.
    bir de kurumsal firmada sunum yapıyormuş!

tanım:herkesin başına gelebilecek şeylerdir.
    edit: imla
  • (#74419257) şu entride miktarı rakamla yazan arkadaş anasınıda alsın gitsin.

hastayım bu duyarlı vatandaşlara. eğlendirin laan beni.