1. ankara ülkealan pasajı'ndaki taşşaklı görünümüyle müşterileri cezbeden ama nedense her çıktığınızda bir daha uğramamak uzere yemi ettiğiniz kazıkçı spor mağazası...
  2. çocukluğumun pazarlıklı satış yapan mekanı,şimdi online indirim yapıyorlar.hoş o dönemlerde ankara'da eli yüzü düzgün spor ayakkabı satan tek yer ülkealan pasajı'ydı.dalkılıç'da yine o tarihlerde "abi bize gelişi 100 zaten bu özel basket için abi bak tabanlarına.." muhabbetleri ile ortama en hakim dükkandı.şimdilerde lifestyle vs kategorileri var,çok acayip duygular içindeyim sözlük.
  3. düzgün hizmet veren online spor malzemeleri satış mağazası. siparişler genelde 1-2 güne kargolanır ve diğer birçok firmanın aksine aras kargo ile çalıştıklarından sorunsuz elinize ulaşır, kargo ücreti de yok mis. yalnız websitelerinde paraf kart a da taksit yapsalar çok daha iyi olacak. hakkında pek yorum yapılmamış ama şu an itibariyle durum böyledir.
  4. düzgün hizmetle alakası olmayan şirket. sipariş öncesi telefonda şu gün içinde kargolarız demesine rağmen siparişten sonra 1 hafta sonrası için gün veriyorlar.

    internetten spor malzemesi konusunda epey deneyimim var. barçın, korayspor emekspor vs. hepsini denedim. ama dalkılıç açık ara bunların arasında en kötüsü.