şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ankara ülkealan pasajı'ndaki taşşaklı görünümüyle müşterileri cezbeden ama nedense her çıktığınızda bir daha uğramamak uzere yemi ettiğiniz kazıkçı spor mağazası...
 • çocukluğumun pazarlıklı satış yapan mekanı,şimdi online indirim yapıyorlar.hoş o dönemlerde ankara'da eli yüzü düzgün spor ayakkabı satan tek yer ülkealan pasajı'ydı.dalkılıç'da yine o tarihlerde "abi bize gelişi 100 zaten bu özel basket için abi bak tabanlarına.." muhabbetleri ile ortama en hakim dükkandı.şimdilerde lifestyle vs kategorileri var,çok acayip duygular içindeyim sözlük.
 • düzgün hizmet veren online spor malzemeleri satış mağazası. siparişler genelde 1-2 güne kargolanır ve diğer birçok firmanın aksine aras kargo ile çalıştıklarından sorunsuz elinize ulaşır, kargo ücreti de yok mis. yalnız websitelerinde paraf kart a da taksit yapsalar çok daha iyi olacak. hakkında pek yorum yapılmamış ama şu an itibariyle durum böyledir.
 • düzgün hizmetle alakası olmayan şirket. sipariş öncesi telefonda şu gün içinde kargolarız demesine rağmen siparişten sonra 1 hafta sonrası için gün veriyorlar.

  internetten spor malzemesi konusunda epey deneyimim var. barçın, korayspor emekspor vs. hepsini denedim. ama dalkılıç açık ara bunların arasında en kötüsü.
 • müşteri hizmetleri sikine sallamıyor.

  dur lan 1 mayıs tatili mi yapıyolar acep?
 • alisveris yapmayin, yaptirmayin.

  edit: internet sitesinden sipariş verdiğiniz ayakkabıyı her aradığınızda "siparişiniz hazırlanıyor beyefendi, en kısa sürede kargoya vereceğiz" dedikten 1 hafta sonra tekrar arayıp " istediğiniz 2 ayakkabı stoklarımızda kalmamış" diyebiliyorlar.
 • kendilerinden ayın son 15 gününde alışveriş yapılmaması gereken şirket.

  yaklaşıl altı aydır gerçekten çok ihtiyacım olan ve istediğim bir ayakkabı vardı, benim bütçemi aşıyordu ama geçen hafta annem doğum günü hediyesi ne sitersin diye sorunca aklıma ilk gelen şey o ayakkabı oldu, ama sadece dalkılıç sporda satılıyordu.

  ayın 23'nde yaptığım alışverişi belirttikleri gibi 5 iş günü içinde kargoya vermek yerine, ay sonu hesap kesimlerini bekleyip yeni ayın ilk gününde arayıp, aldığım ürün defolu olduğu için iade yapacaklarını söylediler.

  arada geçen 8 gün boyunca satın aldığım ürün hazırlanıyor olarak gözüküyor, arayıp sorduğum her seferinde ise bir sorun olmadığını, belirtilen süre içinde satın aldığım ürünün elimde olacağını söyleyerek oyaladılar.

  sayelerinde uzun zamandır beklediğim ayakkabıya asla sahip olamayacağım gibi onu almak için ayrılan bütçe de toplam 40 gün kadar dalkılıç spor kontrolünde ya da banka kontrolünde olacak.

  şark kurnazlığıyla yönetilen yerlerden alışveriş yapmayın yaptırmayın.
 • hakkındaki sayısız olumsuz yoruma rağmen risk alarak sipariş verdiğim ve beni hayal kırıklığına uğratmamış spor mağazası.

  istanbul'da adidas outlet'te bir sırt çantasını çok beğenmiştim ve bir dahaki gelişimde alırım demiştim ama döndüğümde çanta yoktu. outlet'te fiyatı 129 tl'ydi ama alışveriş sitelerinde 179 tl'ye satılıyordu. derken dalkılıç spor'da da outlet fiyatına satıldığını gördüm. adidas climacool bphem sözlükte hem de şikayetvar.com'da birçok şikayet ve olumsuz tecrübe görünce biraz çekindim ama şansımı deneyeyim diyerek pazartesi günü çantayı sipariş ettim. salı sabahı siparişiniz hazırlanıyor, çarşamba ise siparişiniz kargolandı maili aldım. bu sabah ise çanta sorunsuz teslim edildi. ben hizmetin süresinden tatmin oldum. yurtiçi kargo ile çalışıyorlar bu arada.

  not: işbu entry mağaza hakkında bir yıla yakın süredir entry girilmemesi nedeniyle bu mağazadan alışveriş yapmak isteyenlere fikir vermesi açısından girilmiştir.
 • çok beğendiğim bir ürünün bedenini bulamamamdan dolayı internette ararken bu mağazaya rastladım hem aradığım beden var hem de fiyatı çok daha uygun haliyle geçtim siparişi hemencecik bakalım n'olacak. kapıda ödeme seçeneğini kullandığım için herhangi bir aksilik olması durumunda uğraşacak bir durum olmadığı için rahatım sanırım.

  3 gün sonra gelen edit: ürün teşhir ürünüymüş gönderemiyorlarmış başka ürün seçebilirmişim. e iptal edin o zaman dedim tamam o zaman dediler. iyi akşamlaştık.
 • 16 nisan pazartesi günü siparişini verdiğim kramponu 19 nisan günü kargolandı yurtiçi kargo ile gönderilmesine rağmen 20 nisan günü öğle vakti teslim aldım netice itibariyle sorunsuz bir alışveriş yapmış bulundum.