şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: needle play)
  • benim böyle bi kabiliyetsiz hemşire yüzünden bir hastaneyi birbirine katmışlığım, 3 doktoru ameliyata giremeyecek hale getirmişliğim var. evet benim aşırı bi iğne fobim var, ve bu tip hemşireler var olduğu sürece bu fobi geçmeyecek. ben de daha bir sürü hastaneyi yıkıcam bağırtımla. bu yüzden bi siktirip gitsin bunlar abi, yapmasın bu işi. o an hala aklımda. şu anda bulsam o kadını mesela ağzını burnunu dağıtırım, o gün dağıtmadığım için baya bi şanslı kendisi.
  • ''senin damarların kötüymüş'' diyebiliyor. zaten hastayım, sen neden üzüyosun ki beni :(
  • adamı delik deşik edendir.
  • her damarı bulamayıp başarısız olduğunda, özür bahabında aptal aptal gülümser bunlar.

- ay pardon!
    - pardon ama anasını siktiniz kolumun.

sonra da bağımlı gibi kollar mosmor dolaşırsınız. zaten iğne falan geriyor te allam!
  • kanser hastalarıyla ilgileniyor olabilir. artık kolda bacakta damar kalmamıştır, hastanın her yeri mosmordur, hemşirenin elinden hiçbir şey gelmez, hatta iyi niyetiyle saatlerce o hasta için çaba harcar.. yani her zaman sebep beceriksizlik olmayabilir.
  • bunlar benim karşılaştıklarımdır efendim. zira benim damarlarım görünmez ve bulunmazdır. hemşirelerimiz damarı görene ve bulana kadar o iğneyi derimin altında oynata oynata kolumun içi morarır, zaten güçsüz olan kollarım gün boyu kullanılamaz hale gelirler. sayelerinde değil iğne fobisine sahip olmak, iğnenin orospusu olmuşumdur.
  • damarlıyı bul desen dakkada bulur bunlar. tövbe yarebbim.
  • sayesinde henüz 5 yaşındayken her 2 kolumun kevgire dönmüş halini görebildiğim bir hemşire vardı, bu başlık hakkında "verebileceğim bir örnek" budur işte.

zira daha fazlasını anlatmayı midem kaldırmıyor, ulan 14 denemede bulunamaz mı koduğumun damarı?!
  • devlet hastanelerinde pek bulunmazlar. özel hastaneler sebil gibidir. e kıçına memesine göre hemşire alınca sonuç bu oluyor.