şükela:  tümü | bugün
 • soz ve muzigi sinan suba$i'ya ait guzel bir $arki. hani o hafiften hint muzigini andiran ezgisi var ya, hah o i$te bu. belki de muzigi calintidir bilemem. ama en guzel soyleyen zeki muren degil belkis ozenerdir. sozlerini yazamam $imdi.*
  zorunlu edit: $u an dinledigim zara yorumu tek kelime ile enfes olmu$, buyuk bir $ok icerisindeyim!
 • oturdum yazdim, bestesi ve aranagmeleri gufteden cok daha guzeldir. ama notalarini yazacak halim yok, klavyemde sol anahtari tu$u bile yok zaten:

  sen uzaklarda degil
  damarimda kanimsin
  ben sensiz yasayamam
  hayatimsin canimsin

  rat rat rat ratta ta ta ta
  ta ta ta tara ra ra ra

  iste kolen olayim
  istersen oldur beni
  baskasini seversen
  bil ki yasatmam seni

  rat rat rat ratta ta ta ta
  ta ta ta tara ra ra ra

  birazcik seviyorsan
  sozlerime darilma
  seni kiskaniyorum
  beni yanindan ayirma

  rat rat rat ratta ta ta ta
  ta ta ta tara ra ra ra

  iste kolen olayim
  istersen oldur beni
  baskasini seversen
  bil ki yasatmam seni

  rat rat rat ratta ta ta ta
  ta ta ta tara ra ra ra

  bilmeden kirdim seni
  bilerek asla olmaz
  ne olur affet beni
  hatasiz insan olmaz
 • acaib arabesk bi parcadır.trt'nin o donem koydugu yasaklarında sırf muzikle alakalı olup;oldurumum seni gibi sozlere sahip normalde trt de kesinlikle cıkmaması gereken bi parcanında turk sanat muzigine yakın bi muzikle nasıl olagan sayılabilecegini gosterir.kendisini sevmedigi icin kızı olduren tiplerin patladıgı bu donemede cuk oturur.
 • nese karabocek bati muzigi enstrumanlari esliginde cok degisik bir yorumla soylemisti bu sarkiyi.
 • nazan öncel tarafından da yorumlanmış şarkı...
 • eski türkçe $arkıları bıkmadan usanmadan dinleyen her hangi bir insanın, rakı,muhabbet ortamına girdiğinde mutlaka mırıldandığı $arkıdır. sözleri bakımından iddialıdır aynı zamanda. var mı be böyle bir a$k be?

  ismini hatırlamadığım bir iki yeni $arkıcı $arkıyı piç etmi$lerdi. bazı $arkılar vardır ki sadece bir ki$i tarafından yorumlanmalı ve öylece tarihe gömülmeli, ahanda bu $arkı o $arkıdır. belkıs özener söylemeliydi ve bir daha tekrarlanmamalıydı.
 • türk filmlerinde , yolu gazinoya düşmüş esas kızımızın en güzel icra ettiği şarkılardan biridir. çünkü, bu şarkı öyle bir egzantirk, organik, oryantalik, kıvırmatik ki... esas kızımız böyle dar uzun bir elbise giymiştir. göğüs dekoltesi derininden. boynunda da o tüylü şeylerden , otriş. bir o yana savurur bir bu yana. esas adama bakar bir de kenardan kenardan .

  iste kölen olayımmmm ( otriş sağa savruldu )
  istersen öldür beniii ( otriş solda )
  başkasını severseeennn ( gözler süzülür otriş hala solda )
  bil ki yaşatmam senii ( otriş düşer ) *
 • sahibinin sesinden adlı albümde yer alan, belkıs özener'in dinlemeye doyulmaz bir yorumla seslendirdiği şarkı.
  annem evin diğer odalarından birinde bir iş yaparken bir yandan da bir şarkı mırıldanırdı, özellikle mutfaktan gelirdi sesi. öyle güzel gelirdi ki kulağıma o ses, hem mırıldanır gibi doğaldı, hem rahattı, hem içliydi. belkıs özener'in bu şarkıyı yorumlayışında da böyle bir doğallık, yakınlık var, uzaklardan gelmiyor sesi. yalın, içten, kulağıma fısıldıyor sanki.
 • "neredeee o eski sarkılar" listesinin ilk başındakidir.

  "bilmeden kirdim seni
  bilerek asla olmaz
  ne olur affet beni
  hatasiz insan olmaz"

  ah ahh..
 • ağır travmalar yaşatan damar şarkı. hani bu şarkının sözleri sizi yansıtsa da yansıtmasa da alır sizi uzaklara götürür. gözünüzde iki damla gözyaşı ile kaldığınız yere geri bıraktığında ise büyük bir boşlukta hissedersiniz.