• 1.55 boyunda 90 kilo olduğum için sahip olamadığım kol türü ne yazık ki. ama yine de gelişine vurup fırsattan istifade sözlük kızlarına selam ederim. sözlük kızlarının da çok sikindeymişimcesine.
  • düşük bir yağ oranı ve/veya kol kaslarını geliştirici egzersizler vasıtasıyla sahip olunabilecek organ. ön koldaki damarlar bazi insanlarda doğal olarak daha görünür olabilirler ama biseps üstünde boylamasına beliren damar vücut geliştirme yapıldığını gösterir.
  • damarli baska bir uzuv kadar makbul degildir.
  • gozlemlerime gore kollarindaki damarlar belli olan adamlarin yuzleri de ciddi anlamda guzel oluyor.
  • pek çok kişinin ihmal ettiği forearm kası. birçok kadının bu kasları çekici bulduğunu öğrendiğimde şaşırmıştım. ciddi ciddi bunun fetişi olanlar varmış.

spor salonuna gidiyorsanız, boş bir barı alıp öne ve geriye çevirme, barda asılı kalma ve dambıl taşıyarak şu egzersizle damarlı kollara ulaşmak mümkün.

evdeyseniz de şöyle veya şöyle egzersizler var.

ben zaman zaman yapıyorum bu egzersizleri. aslında bu egzersizi her gün ya da gün aşırı yapmak en doğrusu.
  • atıcının* atış yaptığı koldur.
    zamanla dolaşım bozuklukları olabilir.

(bkz: beyzbol)
  • kol çalışırken az ağırlıkla çok tekrar yapınca bir hafta içerisinde hiç görmediğiniz damarları görmeye başlamanız ve buna sahip olmanız mümkün.

görünürlüğü ne seviyede tutacağınız ise size kalmış.
  • tamam spor doğru ama ben kendimi bildim bileli hep damarlı genetikte önemli bence
  • avucu hariç bir metre olanı makbüldür..
    yani voleybol için..
  • neden bu kadar çekici geldiğini bi türlü anlayamadığım olaydı. meğersem vücut çalışınca ortaya çıkıyormuş da ondanmış. oh be valla rahatladım sözlük.
hesabın var mı? giriş yap