şükela:  tümü | bugün
  • erkek yazarları enterese etmemesi gereken bir mevzu... (bkz: ibne misin)
  • (bkz: portakalli ördek)
    (bkz: çay ve sempati)
    (bkz: babilin asma bahçeleri)
    (bkz: telsiz telefon)

yukardaki örneklerde görüldüğü gibi böyle bi sorunsalın varlığı şaibelidir. provakatör işidir, damarsız yarrak zevk virmez diyen taocudur, dombilidir. inanan ise bizden değildir.
    johns hopkins de hala vpc* adı altında çalışmalar sürmektedir, amma velakin bu savın bilimsel bir dayanağı yoktur.
  • batı etkisi ile gündemimize yerleşen sorun; oysa ki biz kendimize yeten tontini insanlarken, kılsız batı pipilerinin tırtık sorununa çözüm olarak damarlılık durumunun ön plana çıkartılmasıyla ilgilenmez, kıllısını arardık.
  • (bkz: yuh)
  • şiiri bile var..

mest eder serguzeşt eder
    bulbulun havarlisi
    zevk verir orgazm eder
    yarragin damarlisi
  • (bkz: oha)
    (bkz: prekazi)
  • -18 yaşından küçüklere ve midesi hassas olanlara göre değildir- (şiddet ve korku)

şimdi teorik olarak damar bulundurmayan bir yarrak olmadığından sorunsal direk ortadan kalkmaktadır. ancak burada kast edilen belirgin damarlarla sarılı bir yarrak anladığım kadarıyla. o vakit zevk meselesinde pozitif bir etki yaptığını söyleyebilirim sanırım. zira neden tam olarak bilmesem de damar kadında güç, iktidar çağrışımları yapmaktadır. ayrıca bazı çeşit fiziksel artıları da olduğuna şüpe yoktur. ancak tabi ki yine de tercşh meslesidir bu tip şeyler. vibratör üreticileri bu ikilemi zamanında çözlümleyerek bazı ürünlerinde damar durumunu opsiyonel olarak ayarlamışlardır mesela. ulan öyle de boktan bir konuya girdim ki artık siksen o sevimli komik adam kimliğime geri dönemem. tüh ulan nerden bulaştım şu muhabbete. ayrıca sormazlar mı şimdi bana nerden biliyorsun onca şeyi diye. gay miyim lan ben acaba