şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kuvvetle muhtemeldir. milletvekili, bakan derken; başbakan olmaması için hiçbir sebep yok. hatta başbakan olmasi için uzun bir sebebi var.
  • (bkz: damat berat paşa)

başbakan da neymiş. öyle saçma sapan cumhuriyetler filan... tövbest.
  • ali kemal'ler, molla efendiler, damat ferit'ler...

bir devrim için gerekli karakterler yavaş yavaş biraraya geliyor.
  • unutmadan yanına (bkz: cep amcığı) nı almayı unutmasın. malum o kadar para verdi, sıkılınca arada kurcalar.
  • aynı anda bir de temsil heyeti gibi bir şey oluşacaksa desteklediğim durum. he diyorsanız yok size atatürk bu sefer diye,o zaman ne halleri varsa görsünler.
  • bekir bozdag'in eriyerek yok olmasiyla sonuclanir.
  • olum padişah geldi, damat berat geldi, ister misin bir tane binali paşa'nın akabinde kılıçdaroğlu ve silah arkadaşları gelsin.

tbmm hükümeti vs istanbul hükümeti.

uffff

call of tc : advanced warfare

(bkz: damat ferit)
    (bkz: enver paşa)
  • kabinedeki en kapasiteli bakanlardan biri olduğuna göre... çok da sürpriz olmaz.

adam ex-ceo beyler.
  • hazır demokratik ve modern davraranıyor gibi göstermeye çalıştığımız ab kuralları da ortadan kalkmışken ...
  • başbakanlık mevkii öyle bir şeye dönüştü ki önüne gelen ver bir turda ben başbakanlık yapayım demeye başladı.

annelerin genelde çocukları için sarfettiği lafları adamlar kendileri için söylüyor
    -bir yerim şişer bak ,çok canım çekti ver bir turda ben başbakan olayım.

sanki sınıf başkanı seçiyorlar mübarekler
    -örtmenim ama ahmet ile aliş oldu, birattan sonra ben başbakan olabilir miyim