• ekonomik sebeplerden değil de bir futbol müsabakası sebebiyle istifa bekliyorsunuz ya ben bir şey demiyorum.

(bkz: türkiye'den siktir olup gitmek)

edit: yazdığımı anlamayanlar olmuş, değişik türde mesajlar aldım. demek istediğim; bir ülke vatandaşlarınca ekonomiden sorumlu bir bakanın işiyle alakalı yanlışları için değil de bir futbol müsabakasında hakem hataları sonrası futbola siyaset kattığı gerekçesiyle istifasının istenmesi beni üzüyor. futbol hayatımızdan daha mı değerli diye sorguluyorum.
  • fenerbahçe alanyaspor maçında son dakikalarda kadıköyü inleten tezahürat.

ne alakacılara not: berat albayrak’ın babası trabzonspor divan kurulu üyesi sadık albayrak’ın, 2017 yılında trabzonspor divan kurulu’nda : “soruyorum şimdi yönetimdekilere, bu stadı size kim yaptırdı? bu reklamı size kim aldı? hiç kimse size kredi vermezken milli bankalardan yeni kredi aldınız, nereye harcadınız” sözleri kayıtlarda duruyor
  • galatasaraylılar bu başlık altında akpli oluyor. izleyin görün.
  • son dakikalarda şükrü saraçoğlunu inleten slogan
  • yayıncı kuruluş neyin kastedildiğini anlayamadığı için sesi kısmayı akıl edememiştir. yoksa basarlardı sansürü.
  • koyu bir beşiktaş taraftarı olarak fenerbahçe taraftarının bu eylemini destekliyorum.
  • fenerbahçe mevcut şartlarda küme de düşse mevcut yönetimi sonuna kadar destekleyecek bu taraftar. bu taraftar aptal değildir. hükümetin fenernahçe'ye saldırdığını ali koç'un başarısız olmasını ve istifa etmesini istediğini görebiliyoruz. evet sandıkta görüşeceğiz.
  • tarihi tezahürat. daha önce yaptık, yine yaparız.

(bkz: sandıkta görüşürüz mesut bey)
  • sadece damat değil türkiye'yi bütün aileden kurtaracağız.
  • yorum yapanların ezici çoğunluğu objektiflikten tamamen uzak bi şekilde sadece kendi egosunu tatmin etmek ve kendi takımının menfaatini savunmak adına konuşuyor. üstelik bunu yaparken az kalsın ekonomi iyi diyeceksiniz mk.
hesabın var mı? giriş yap