şükela:  tümü | bugün
262 entry daha
  • kendisinin başarısı şimdi değil belki bir iki sene sonra ancak görülebilir.

misal cocu, neden aldılar cocu’yu? oyuncu geliştirmeyi iyi yapıyor, takımı ileri taşıyor diye. fenerbahçede bunu başarabilecekse cocu, bu fırsatları verebilecekse comolli ona, başarılı olur.

tek kafama takılan şu dirardır, ozandır, atıftır, kameni fln bir yerlere çakmaması.

8-10 milyon euro’luk çöp var fenerbahçede, bunlardan bonservis alamasa bile, en azından maaşlarından kurtulmamızı sağlar diyordum. onu yapmadı. kadro derinliği açısından satış düşünmüyoruz dedi, o bana açıkçası garip geldi.
  • adını unuttuğum bıyıklıyı aratır oldu. ne işe yarıyor abi bu papi çilo allah aşkına birisi söylesin. nerede avrupa'daki genç yetenekler. bu adam hiç mi kimseyi izlemedi. ajandasında hiç mi bir futbolcu ismi yok. gitsin milyon eurolar bayılıp içi geçmiş futbolcuları alsın demiyoruz ama zaten bizim bildiğimiz altınordulu futbolcularıda alıp getirip başarı gibi göstermesin kendine. git abi norveç, isveç, isviçre bul oradaki yetenekli gençleri, al getir. yok abi yok bundan hiçbir şey olmaz. zaman kaybı. direk fenerbahçe ile yolları ayrılmalı.
  • aldıklarına bir lafım yok, satmadıkları için diyeceğimi dedim. son olarak da şunu sormak istiyorum:

- comolli abi, gençler nerede abi ? madem onlara yatırım yapıyoruz bulsana genç. aldığımızı ali başkan aldı. sen ne yaptın ?

milyonlarca topçunun olduğu bir dünyada bir tane genç potansiyelli forvet yok muydu ? mbappe'yi al, ibrahimoviç olsun demiyorum.

al örnek oyuncu da koyayım birileri gelip para mi var yazmasın. özellikle yeni satılmış maliyeti belli adamları yazıyorum.

bruno petkovic , fernandao'nun genci her an patlama yapabilecek potansiyeli var. yapamazsa da yedek forvet derdin olmaz adamı tankla ezsen sakatlanmıyor. zagreb'e maliyeti 1 milyondu, onu da önce kiralayalım olursa opsiyonlu alırız'a çevirdiler.

dayanamadim defans da yazicam

omar alderete ; itiraf ediyorum bunun sadece skill videosunu izledim. ama fena değildi; peste de, fifada da, fmde de potansiyel genç. maliyet 1.38 milyon.

gelelim gözdeme varnier kendisi biraz tuzlu bize düşünülecek bir adam değil yine de.. atalanta'ya satış opsiyonlu kiralandı, opsiyon 5 milyon. ama bu çocuk, sakatlık falan gibi ekstra bir durum olmazsa avrupada yılın kadrolarına yazılacak. entry burada gelin beni bulun.