şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
984 entry daha
  • 1.5 sene sana sövdüm. güle güle bir daha buraya gelmemen dileğiyle …

o çer çöp transferlerinle, iddia ettiğin 100 adamla, getirdiğin cocuyla hatırlayacağım seni, nabil dirar ve soldado'nun kadro dışı kalması oraya değinmiyorum bile

not : haberi görür görmez sevindim. burada paylaşıyorum istifa edip defolup gitmiştir. burada ilk paylaşan olmak inanılmaz haz verici. kendisinden bu ülke sınırları içerisinde benim kadar nefret eden yoktur.
  • istifa etmiş. güne iyi başladık.
  • fenerden istifa etmiş koç taşağı.

güle güle sırma saçlım.
  • istifa etmiş olan sözde sportif direktörü. sözde çünkü yapılan transferde bile bir rol oynamamış, günah keçisi olsun diye şimdiye kadar görevden alınmayan bir kişi.
  • istifa edecek tabii.

twitter acip bu oyuncuyu ben transfer etmedim ali koc transfer etti ne demek lan. hahahahaha. olaya bak, rezillige bak, amatorluge bak.

madem transferleri ali koc yapiyor, dogal olarak bir ise yaramadigindan istifa etmen de hayirli olmus. defol git.

gerci senin bile savunucularin olan o kadar ahmak taraftarimiz var ki burnumuz o yuzden yillardir boktan kurtulmuyor biraz da.
  • yolların ayrılacağına kesin gözüyle bakılıyordu. transferlik bir şey de olmayınca istifasını vermiş. terrenao reisin tırnak kiri olamadan bıraktı. hayırlısı olsun.
  • buyuk umutlarla gelmisti fenerbahce'ye...

fenerbahce'yi barcelona yapacakti...

ona yapamaz dediler...

yapamadi!
  • istifa etmiştir.

bu maliye memuru kılıklı adamı terraneo ile karşılaştıranlar var aranızda. olm terraneo'nin gözlükleri daha güzeldi bir kere. şaka bir yana onun getirdikleri nani, josef, van persie gibi oyunculardı ki onlar da alınan fiyatın üstüne satıldılar. comolli ise benzia, frey, zanka gibi orta sıra takımlarında bile yedek külubesinden çıkmayacak adamları as oyuncu diye aldı. comolli, terraneo'nun gözlük camı olamaz be. bir de merih demiral terraneo döneminde gönderilmişti galiba.
  • güle güle.
  • ersun yanal ile kavgasında mağlup olmuş, fenerbahçe'nin eski sportif direktörü.
177 entry daha