• adam daha ilk dakikalarda elle oynama sonucu fransa'nın penaltısını yedi, attığımız 2. golde ise burağın presine faul çalmayacak türk hakem ben tanımıyorum.

bizim açımızdan gayet iyi bir yönetim sergileyen hakem.
  • 0 eyyam ile tertemiz maç yönetiyor. her pozisyonun içinde. bu hakeme laf edenlere bizim hakemler müstehak. doğmamış çocuğuna küfretmişler adamın yav, valla çok ilginç.
  • kendisine sövenleri direkt engelleyin, başka entry'lerine falan da bakmayın. doğrudan engelleyin.
  • 2. golde burak'ın yaptığı faulü çalsa şimdi yusuf yusuf yapıyor olurduk. gayet güzel maç yönetmiştir.
  • basketbolcu ismi'ne sahip futbol hakemi.
  • yakın gelecekte hiçbir büyük final maçını meslektaşlarına bırakmayacağından emin olduğum hakem. adam resmen takımların güzel futbol oynaması için teknik adamlar kadar çalıştı. bu kadar kritik bir maçta, sinirlerin bu kadar gerilebileceği bir maçta bile, 90 dakikayı neredeyse hiçbir kararına futbolculardan itiraz işitmeden bitirdi.

bir de oyuna inanılmaz hakimdi. balotelli'nin maçın başındaki gerginliğini erken bir sarı kartla alıverdi. o ergen balotelli, bütün maçı pamuk gibi geçirdi sonra adamcağız.

öyle güzel maç yönetti ki adam, balotelli'nin veli'nin yüzüne gelen elinde ilkin "bu nasıl faul olmaz" dedim kendi kendime, sonra "bu hakem çalmamışsa faul değildir zaten" dedim, pozisyonun üzerinde fazladan bir 10 saniye düşünmedim.
  • mükemmel maç yönetti adam. sayesinde top sürekli oyunda kaldı. oyunun akıcılığını hiç bozdurmadı.
  • ligimizde hakemlik müessesi o kadar leş ki bünyeler bu kaliteye alışık değil. cüneyt dahil hiç bir hakem ligde bu şekilde ve bu akıcılıkta maç yönetemez. aman başım derde girmesin, haftaya tekrar maç alayım korkusu adamlara düdük çaldırıyor.
  • mükemmel bir maç yönetmiştir...beşiktaş kadar övgüyü hakeden sloven hakemle finalde tekrar karşılaşmak güzel olur
  • herkesin merakla beklediği, liverpool’un bütün futbol otoriterlerince büyük favori olarak görüldüğü şampiyonlar ligi finalinin

daha maçın 25. saniyesinde göğüs ile omuz arasındaki bölgeye çarpan topa, üstelik var’a dahi gitmeden liverpool lehine penaltı çıkarıp, maçın anasını avradını belleyen şerefsiz.

maçın 25. saniyesinde top adamın avucunun içine bile çarpsa çalmayacaksın o amk düdüğünü. maç başlar başlamaz, şampiyonlar ligi gibi dünyanın en büyük futbol şampiyonasının finalinde penaltı çalmak nedir lan?
hesabın var mı? giriş yap