şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hakkında şu güne kadar hiç entry girilmemiş olmasına şaşırdığım ancak bir yandan da ilk entry’i giriyor olmanın sevincini yaşadığım youtuber.

  videolarını ilk zamanlardan beri takip ediyorum, önceleri makyaj ve güzellik ile ilgili içerikler üretirken artık daha çok vloglara ağırlık vermeye başladı. ailesi ve arkadaş çevresini vloglarda izledikce -özellikle erkek arkadaşı uğur’la olan anlayışlı, destekçi ve sevgi dolu ilişkisi- damla’yı daha da çok sevdim. kanalında bulunan, kız arkadaşlarıyla yaptığı temizlik videosu, yılbaşı partisi, ev dekorasyonu fikirleri ve sohbeti aşırı samimi. yakın arkadaşı maral’ın da kamera önüne çıkmaması, sadece arka planda dahil olması, ancak damla’ya olan daimi desteği çok tatlı. bence damla da arkadaşları, kamera arkasında da önünde oldukları gibi. bu açıdan biraz görkem karman’a da benzetiyorum, bence görkem’in boşluğunu bu kız dolduracak.

  ayrıca uğur’un arkadaşı fuat’ı da ikisinin vloglarında izlemek çok keyifli! kesinlikle o da bir youtube kanalı açmalı!

  bu arkadaş grubunu birer friends karakterine benzetecek olursam, fuat kesinlikle joey olurdu! temizlik takıntısıyla damla monica, uğur da tabii ki chandler! maral da phoebe!

  bundan bir yıl önce gökçe yıldırım’ın evinde çektikleri bir video vardı, orada damla henüz 100,000 aboneye ulaşmamıştı ve gökçe biraz da bıyık altından “yakında olursun yüz bin” falan demişti. damla şimdi o sayıyı ikiyi katladı ve kanalı giderek büyüyor. gökçe ile de sanırım eskisi da kadar görüşmüyorlar. ben gökçe’nin o videoda damla’yı biraz da kıskandığını düşünmüştüm zaten.

  bu arada dizi ve film eleştirileri, incelemeleri ve tepki videoları çekmeyi de düşünebilir. ve lütfen tepki videolarında fuat ve uğur da olsun ikisi birlikte çok komikler!!
 • 2 stroy, 2 fotoğrafa 10 bin tl istediğini gördüğümüz influencer. buraya not düşülsün bizim keriz markalar bunlara prim verdikçe bu da ablası duygu özaslan gibi yakın zamanda 2 story 2 fotoğrafa 18-20 bin bütçe isteyecek.

  o yüzden stop wasting your money on ınstagram ınfluencers.