• 2 story, 2 fotoğrafa 10 bin tl istediğini gördüğümüz influencer. buraya not düşülsün bizim keriz markalar bunlara prim verdikçe bu da ablası duygu özaslan gibi yakın zamanda 2 story 2 fotoğrafa 18-20 bin bütçe isteyecek.

o yüzden stop wasting your money on ınstagram ınfluencers.
  • ilk zamanlarda kimseye eyvallahı olmayan hallerini, yaşıtları gibi evlilik meraklısı olmayan tavırlarını, şık olup olmamayı umursamayarak basic kıyafetlerle takılmasını, sevgilisi kamera hediye ettiği için duygusallıktan neredeyse ağlayacağı videolarını severdim hatta bazılarını bu tavırları sebebiyle izledim fakat son zamanlarda o da diğerlerine benzemeye başladı.. en son yaptırdığı dolgu, botoks olayıyla da bambaşka biri oldu çıktı ee bu sen değildin ki damla hani iyiydik? yakında her youtuberin parayı bulduktan sonra çektiği “burun ameliyatı sürecim” videosu gelirse şaşırmayacağım galiba.
  • instagram hesabı çıfıt çarşısı kalitesizliğinde, bir milyoncudan farksız influencer.

kendisi ile ilgili iki sene önceki şöyle bir entry yazmıştım ama instagram hesabı hakkında hiçbir fikrim yoktu. geçen hafta bir markanın talebi üzerine profilini incelemeye aldım. hay bakmaz olaydım ya, 10 yıllık reklamcıyım bu kadar kötü bir hesap yönetimi ben görmedim şimdiye kadar. hesabı özetlemek gerekirse;

günde 20'ye yakın story, en az 10 tanesi link-işbirliği-link-işbirliği-link-işbirliği...

ablacım yeter ya doymadın mı?

bu insanlara nasıl güvenip de saldıkları linkleri tıklıyorsunuz ben sizi de anlamıyorum, 2 gün üst üste farklı saç bakım ürünü tanıtıyor mesela, ona da iyi diyor öbürüne de... eee?

influencer tayfa artık zıvanadan çıkmış, büyük markalar bunlara yanaşmıyor zaten güvenirlikleri olmadığı için de işte aynı markalarla dönüp duruyorlar. denetleme şart, özellikle damla gibiler için.
  • anadolu'dan istanbul'a özel üniversitede okumaya gelip sonra burada kendine düzen kurmuş zengin bir ailenin tasasız kızı.

youtube algoritmam bana sürekli sağdan soldan videolarını itelediği için pes edip üst üste 6-7 tanesini izledim. genel bir bayıklık var bu kızda ama özellikle vloglarını izlerken çok sıkıldım çünkü kızın hayatında ilginç ya da ilgi çekici diyebileceğimiz hiçbir şey yok. firmalardan gelen bedava ürünlerle sürekli makyaj yapıyor, sevgilisi ile sohbet muhabbet, bi yerlere gidip alışveriş yapıyorlar sonra evde manasız takılmacalar. hayır bunlar hepimizin hayatında var ama videoya alınıp paylaşılacak değerde mi tartışılır. anladığım kadarıyla youtuberlığı saymazsak aktif bir çalışma hayatı da yok. ama enteresan biçimde takipçi sayısı ve izlenmeleri hayli fazla.

bir nesil bu highlighter - rimel övmek, üretmeden kolay yoldan para kazanmak dışında bir başka amacı olmayan, hayatlarında kültür - sanat - spor barındırmayan tiplerin kalitesiz vloglarını izleyerek yetişiyor. kısacası gelecek nesilden ümitli olmak için hiçbir sebep yok.
  • bugun bir ev turu videosunda denk geldigim youtuber.
    dudaklarini incelemekten eve bakamadim. ne is yapar, necidir bilmem ama bu kadar rahat hayat yasayacak paralari, bu yaslarinda nasil kazaniyor bu insanlar hayret ediyorum.
    kadinin bi numarasi da yok ki. guzel desen alakasi yok, sekilsiz bi fizik..yuz desen offf yorum yapmak istemiyorum. hitap sekli desen, peltek..dedigi zor anlasiliyor..tek numarasi zengin olusu, muhtemelen babadandir..ordan yurumustur. bu derece mal varken bu ulkede bunlar para kazanmasin da kim kazansin..
  • ınstagram'da tesadüfen denk gelip takip etmeye başladığım, gördüğüm kadarıyla gözlük ipi, pipet, şarj ucu önerisi dışında başkasına katacağı hiç bir şey olmayan kişilik.

birine benzediğini düşünüp kim olduğunu bulmaya çalışıyordum, an itibariyle kendisinin bir zamanlar şarkıcı olan "güllü"ye inanılmaz benzediğini bulup, bu rahatlamayla unflollow yaptığım kişidir.
  • sonradan gorme
    asiri varos
    tuketim bagimlisi
    ve dudak dolgusu murat ovucun birebir aynisi bombos birisi.
  • bunu böyle güzelmiş gibi bize yutturmalarına gıcık oluyorum ya. hiç güzel bir kadın değil. sürekli de ordan burdan fırtlıyor. ağzı yüzü estetik şişiği. kedilerinin hepsinin cins kedi olması da ayrı mide bulandırıcı. hayvansever geçinir sorsan.
  • şu an ki beden ve yüz güzelliği ile instagram gibi görsel bir platformda 788bin takipçiyi nasıl toplayabildiğini anlayamadığım sosyal medya ünlüsü. muhabbeti iyi demek dedirtmiştir.
  • dudaklarının kötü durumu yüzünden izleyemediğim yutubır.

çok merak ediyorum bu durumundan rahatsız olup düzeltmeyi düşünüyor mu? çünkü bir insan makyajsız güzel görünmüyorsa makyajlı güzel görünmesi bence pek olası değil.

valla izlemek istiyorum ama bi noktadan sonra içim bulanıyor o üst dudaktan.
hesabın var mı? giriş yap