şükela:  tümü | bugün
  • survivor 2016 yarışmacısı
  • ben üyeyken mavişehir sports international da spor eğitmeniydi. pilates derslerine falan girerdi. şimdi survivor'a katılıyormuş. 'survivor benim için açlık demek' diyor tanıtımlarda.

edit: hala çalışıyormuş
  • bir ahbap'in kardeşi.

ksk - bostanlı insanı. jimnastikçi ve madalyaları olduğunu hatırlıyorum. şans diliyoruz efenim.

büdüt : sevgili ekşi damla can hayranları. sadece kardeşi ozan’ı tanıyorum, kendisi hakkında özel sorularınıza yardımcı olamıyacağım.
  • survivor 2016'nın en epik müthişi. gıybete laf sokmaya girmiyor, işinde gücünde, yarışmalarda başarılı, huyu da güzel kendi de güzel munis tatlı.

gel gör ki über tırt bi takımın içine düşmüş. politika da yapmıyor minnoş elenmese bari:((
  • universitede benim bir alt sinifimdaydi. ege universitesi besyo mezunudur.
  • boyu göründüğünden kısadır bildiğim için söylüyorum hani.
  • ilk spinning hocam. kendisini unutmayacağız.

methiyeli not : #55817623
  • tek amacı yarışmayı kazanmak olduğu için semih'in radarına da pek gireceğini sanmıyorum. zaten dokunulmazlığı da aldı.

acun'un reyting uğruna dominik'e götürdüğü insanlara kurdurduğu yalandan kavgalara karışmaz.
  • yarışmada sadece memişlere odaklanabiliyorum kusura bakılmasın ama gerçekten öyle göbeğinden ağzına ağzından göbeğine sekip duruyor
  • survivor 2016 gönüllüler takımı yarışmacısı diyerek tanım yapalım.

daha önce aylin şallı başlığında yazmıştım.çok uzun süredir survivor izliyorum,türkiye-yunanistan zamanları bile izlemiştim.çok yarışmacı gördük ne değişik karakterler katıldı bu yarışmaya.yeri geldi turabi çamkıran gibi antipatik insanları gördük lakin 2016 senesindeki yarışmacılar gerçekten çok farklı boyutlarda.bunlardan birisi de damla can isimli yarışmacı.vakit buldukça semih'in karşısındaki hateful eight üyeleri ve sergiledikleri davranışlar hakkında yazacağım.muhtemelen türkiye'ye döndüklerinde buraları okuyacaklardır.artık okurlar mı okumazlar mı onu da bilemem.

her neyse sayın can okuduğum kadarıyla ve barakadaki bir kavgada duyduğum kadarıyla eğitmenmişsiniz.aslında ilk hafta sizin gayet iyi bir yarışmacı olduğunuzu düşünüyordum ki hala bana göre o adadaki en başarılı kadın yarışmacısınız lakin başarı ve güç her şey değildir.

ilk olarak semih'in yanına gidip palayı istediniz.hepimiz bizzat izledik tv başında.o da size gayet kibar bir şekilde ''işim var birazdan vereceğim.'' dedi.siz de karşılık olarak ''tamam 15 dakika sonra alıyoruz o palayı.'' gibi sert bir üslupla cevap verdiniz.sonra da kavga çıktı.zaten isteğinizi kabul eden bir kişiye neden dayılanır gibi cevap verdiniz.''tamam o zaman işin bittiğinde alırız.'' demek çok mu zordu ki ''15 dakika sonra aldık bitti'' olayına getirdiniz.

üzerine kendisine ''kronolojik olay'' örneğini veren birine ''felsefe yapma.'' cevabını vermek nedir.kronoloji olayların tarihsel sıralanması ile ilgili bilim dalıdır.felsefe ise insanı ,evreni doğayı anlamak amacıyla sürdürülen bir araştırma gayesidir.bu ikisinin arasında nasıl bir bağ kurdunuz.bu arada bunu okuyorsanız sonunda bu iki kelimenin anlamını öğrenmişsinizdir herhalde.zaten semih size barakada öğretmek için çabaladı lakin siz ''laf salatası'' yapma gibi bir cevap verdiniz.kusura bakmayın lakin sağlam cahillik gördüm sizde o tartışmada.

adada çok değişik kavgalar çıktı.haydi semih insanın üzerine oynuyor,haydi semih strateji yapıyor.hepsini anladık lakin size karşı bir şey yapmayan sadece semih'le arasına sizin gibi mesafe koymayı reddeden gizem kerimoğlu'na niçin o davranışları sergilediniz.en azından kızın üzerine gülme kavgası,battaniye kavgası gibi haksız yere gidilirken,kızın günahı yokken orada şamar oğlanı gibi kıza bağırılmasına ve tehtid edilmesine niçin ses çıkarmadınız.haksızlık karşısında susmak erdemli bir insana yakışan bir davranış mıdır.en azından ''nihal o battaniyeyi gizem'in yatağına aylin koydu,kızın haberi bile yok bağırma o suçsuz birisi.'' ya da ''nihal sen de güldün zafere,ortalığı niye geriyorsun bak yarışım var az sonra.'' demek çok mu zordu ?

üstüne semih'i konseyde yazarken takım olamamaktan yakındınız hep.size göre takımın menfaati çok önemli.yani biz ekran başındakilere bunu belirtmek istediniz.madem sizin için takım menfaati önemli takıma sıfır yararı bulunan nihal isimli yarışmacı hakkında niçin bir kere bile bir şey söylemediniz.sizce siz bu davranışları sergilerseniz biz sizin samimiyetinize izleyiciler olarak güvenir miyiz.pek sanmıyorum.

dediğim gibi başarılı ve güçlüsünüz lakin semih ve gizem kerimoğlu'na yaptıklarınızı gördükten sonra hem samimiyetsiz hem de kötü bir insan olduğunuzu anladık.belki de bu yarışmayı kazanırsınız lakin dediğim özellikleriniz baki kalacaktır.