• survivor 2016 yarışmacısı
  • ben üyeyken mavişehir sports international da spor eğitmeniydi. pilates derslerine falan girerdi. şimdi survivor'a katılıyormuş. 'survivor benim için açlık demek' diyor tanıtımlarda.

edit: hala çalışıyormuş
  • bir ahbap'in kardeşi.

ksk - bostanlı insanı. jimnastikçi ve madalyaları olduğunu hatırlıyorum. şans diliyoruz efenim.

büdüt : sevgili ekşi damla can hayranları. sadece kardeşi ozan’ı tanıyorum, kendisi hakkında özel sorularınıza yardımcı olamıyacağım.
  • survivor 2016'nın en epik müthişi. gıybete laf sokmaya girmiyor, işinde gücünde, yarışmalarda başarılı, huyu da güzel kendi de güzel munis tatlı.

gel gör ki über tırt bi takımın içine düşmüş. politika da yapmıyor minnoş elenmese bari:((
  • universitede benim bir alt sinifimdaydi. ege universitesi besyo mezunudur.
  • boyu göründüğünden kısadır bildiğim için söylüyorum hani.
  • tek amacı yarışmayı kazanmak olduğu için semih'in radarına da pek gireceğini sanmıyorum. zaten dokunulmazlığı da aldı.

acun'un reyting uğruna dominik'e götürdüğü insanlara kurdurduğu yalandan kavgalara karışmaz.
  • duruşu ile diğer yarışmacılardan ayrılıyor. akıllı,güzel ve başarılı. hemcinslerini kıskandıracak tüm özelliklere sahip. umarım damla bacımız kazanır.
  • yarışmada sadece memişlere odaklanabiliyorum kusura bakılmasın ama gerçekten öyle göbeğinden ağzına ağzından göbeğine sekip duruyor
  • ilk haftaki elemede, halk sms'inde 2.olduktan sonra çok değişti çok..
    sesi gürleşti. etliye sütlüye karışmasa yarışmasına baksa finale gitmesi en yüksek ihtimal bayan yarışmacı
hesabın var mı? giriş yap