şükela:  tümü | bugün soru sor
  • periscope üzerinden sexi danslar yapan bir kişidir, kendisi için travesti diyenlerde olmuştur ancak yalandır.
  • rezil bir kadındır, boylu poslu bir rezilliktir.

götüyle ünlü olmuş biridir ve hakkında bir kız her ne söylediyse, antin kuntin yapıp kızı kumpasa getirip, önden planlı programlı video çektirtip, kızın saçından tutup yüzünü tokat ve yumruk manyağı etmesini geçtim, hıncı ve hırsı o kadar bendini aşmıştır ki, kızın kafasında hiç düşünmeden bir şişe bile kırabilmiştir.

videoları boştur, karakteri ve tavırları o kadar leş ki, izlettirmiyor. allah müstahakını versin. umarım hepimize ibret olur geleceği hali.
  • türkiye'nin en ünlü travestisi.
  • tramessi diyorlar ama ihtimal vermiyorum. kankası merve sanaydan daha edeplidir.
  • trans birey olup olmadığı çok büyük muamma olan kişi. herkesten farklı bir yorum. maskülen yüz hatları yüzünden sanırım.
  • bir dövüş videosunda denk geldim o kadar psikopatça başlattı ki kavgayı ilgimi çekti. hakkında bazı iddialar var almanya’da cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğu eski adının burak olduğu gibi. kayda değer bir şey bulamadım açıkçası. genelde bu tarz görmüş geçirilmiş insanlarda alkol kullanımından dolayı seste bir çatallanma oluyor ama tabiki de tek faktör bu değil. sanırım mersin’de yapılan kazılar gibi asla gerçeğe ulaşamayacağımız bir merak.
  • neden tinder kullandığına anlam veremediğim kişi.
  • arkadaşlar %100 trans bu şahıs. bende şaşırdım bu mevzuya ama öyle.
  • dün kankasıyla bunu dövmüşler ankarada. kolu kırılmış hatunun öyle dövmüşler.