şükela:  tümü | bugün
 • yakında kanal 1 de yeniden başlaycak olan emret komutanımda oynayacak güzel oyuncu ve kişi.
 • 03.05.1987 doğumlu yeditepe üniversitesi tiyatro bölümü yanısıra istanbul devlet konservatuarı yarı zamanlı müzikal bölümü öğrencisi tiyatro ve dizi oyunucusu.

  ama benim için;

  tanıdığım en kararlı insandır.sadece 9-10 yaşlarındaydı oyuncu olmaya karar verdiğinde.ve o yaştan sonra attığı her adımı bu amacı gerçekleştirmek için attı.çok istedi çok çalıştı ve hala çok istiyor ve çok çalışıyor.oyuncu olmayı daha da önemlisi gerçekten iyi bir oyuncu olmayı hayal ediyor yıllardır ve ben adım gibi biliyorum ki olacak.

  güzel,komik,akıllı,zeki,yetenekli ama benim için en önemlisi dünyanın en güzel dostudur.bitanedir.
 • cansel elçin'in ekim 2009'da vizyona girecek olan kampüste çıplak ayaklar filminde rol alan, dikkat çekici bir güzelliğe sahip oyuncu. özellikle filmin internet sitesinde kendisinin tanıtıldığı bölümde, sanırım rol aldığı bir diziden alınan yarı ağlamaklı bir fotoğrafı var ki insana doğal güzellik böyle olur dedirtiyor.
 • saint joseph fransız lisesi mezunudur.

  bu yıl aynı zamanda inan temelkuranın bornova bornova filminde özlem adlı karakteri canlandıracaktır.
 • bornova bornava ile en iyi yardımcı kadın oyuncu altın portakalını almıştır.
 • hayaller kurarız çocukken, kimi zaman saf, kimi zaman masum, bazen masum olmayan ama hep ölesiye olmasını dilediğimiz hayaller.
  dün gece antalyada birinin çocukluk hayali gerçek oldu. daha bacak kadar boyuyla yapıcam göreceksiniz dediği zaman çoğu kimsenin suratında müstehzi ifadeyle dinlediği o küçük kız dün gece altın portakal sahnesindeydi. o gururlu ve mutlu genç kadınla beraber yanıbaşında duran ve yaptım işte diyen o küçük kız çocuğunu gören nadir insanlardan biri olduğum için çok şanslıyım.
  daha nicelerine, iyilerine...
 • pek sahanedir, ilk oduludur ama geleceklerin habercisidir, yaprak gibi titreyip, dimdik de durandir,minicik kocaman bi kadin iste...
 • bornova bornova'daki oyunculuğuyla büyük bir oyuncunun doğuşunu müjdelemiş kişidir. tuna kiremitçi'nin de gayet yerinde tespitiyle öner erkan ile beraber bir çağdaş a bout de souffle performansı göstermişlerdir. ve bir de altın portakal ödül gecesi'nde ben bu arkadaşı tebrik ederken harbiden lise öğrencisi sandım ayrıca. sinemaya beraber gittiğim arkadaşıma antraktta "abi herhalde lise son sınıf öğrencisi falandır ödül gecesi oradaydım" diye anlatırken, gerilerden bir ses yükseldi; "o benim sınıf arkadaşım 22 yaşında, üniversite öğrencisi" diye. demek ki, küçük gösteriyormuş, e bu da iyi tabii bir kadın için. yolu açık olsun.
 • kendisiyle birkaç sene önce bir arkadaşım vasıtasıyla tanışmıştım. ilk güzelliğiyle dikkatimi çekmişti. o zamanlar hayalleri vardı. şimdi ne mutlu ki teker teker bu hayalleri gerçekleştiriyor. hala güzel, hala doğal. umarım yolu hep açık olur..
 • bornova bornovadaki başarılı performansıyla uçan süpürge uluslararası kadın filmleri festivalinde ödülü kapan "genç cadı".

hesabın var mı? giriş yap