şükela:  tümü | bugün soru sor
  • basligini acmak bana kismetmis.

yoklugumda "nerelerdesin?" fav'i yapip gulumseten bir yazar.

hosgeldi, sefalar getirdi. *
  • dün beraber güldük, sırdaşım oldu, en yakın arkadaşım oldu, birbirimizin dertlerine derman oldu.
    tabi rüyamda. bir süredir yazdıklarıyla dikkatimi çekiyordu, dün gece girdilerine göz gezdirdim ve kendime oldukça yakın hissettim sonrası rüya işte.

burası çok ilginç bir mecra. tanımadığın insanlarla gönül bağı kurup hemen öteye geçiveriyorsun. arkadaş kazanmak çok güzel, farklı insanlarla ortak bir payda da buluşmak çok güzel.
  • yazdıklarını severek okuduğum,biraz anneme,biraz teyzeme,biraz da kendime benzettiğim bir hanım kardeşimdi. birkaç kere özel mesaj yollamaya niyetlenmiştim ama rahatsız etme endişesiyle vazgeçmiştim. şimdi kayıplara karışmış... geldiği zaman fark edeceğim kendisini,o zaman silerim bu yazdığımı... ama buraları okuyorsa selam olsun,allah kolaylık versin... her şeyin düzeleceğini bilsin...

ekleme: yazdığımı silmeme gerek olmadığını belirttiği için silmeyeceğim... yeniden hoşgeldi,safalar getirdi.
  • birçok konuda ortak noktamız olduğunu düşündüğüm kaliteli üstad.
  • muhtemeldir ki nickini serdar ortaç'ın yaz yağmuru şarkısından ilhamla aldı.

damla damla yağ gönlüme...
  • kendime en çok yakıştırdığım, en çok içinde olduğum, tam da şimdi...

"elimden tut yoksa düşeceğim
    yoksa bir bir yıldızlar düşecek
    eğer şairsem beni tanırsan
    yağmurdan korktuğumu bilirsen
    gözlerim aklına gelirse "