şükela:  tümü | bugün
  • yazdığı entryler ile islamı çökerten bir kahramandır. sayesinde 43 yıllık dinimi bıraktım, yaşasın ateyizm!

(bkz: give that ateist a medal)
  • türk tipi ateist bir sözlük yazarı. bu türün en bilinen özelliği ırkçılıktır.
  • bir adet islam karşıtı ve müslüman düşmanı (islamofobik) dinsiz

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • (#77564460) provokatör olmasına 1 adım kalmış, bir topluluğa* olan kini yüzünden o toplulukla hiçbir alakası olmayan kişilerin de inançlarına, değerlerine sövebilecek kadar ahlaksız, basiretsiz, kendi fikirlerini baltalayan birisi. hidayeti mümkün değilse allah'ın laneti ve gazabı üzerine olsun.

kul lillezîne keferû se tuglebûne ve tuhşerûne ilâ cehenneme, ve bi’sel mihâd.
    (al-i imran, 12)

ve lâ tahsebennallâhe gâfilen ammâ ya’meluz zâlimûne, innemâ yuahhıruhum li yevmin teşhasu fîhil ebsâr.
    (ibrahim, 42)
  • yazdığı bir entry de kendi inanmadığı halde, ettiği küfürü talep üzerine silen bir yazardır. allah hidayet ve güzellikler nasip etsin kendisine.
  • (bkz: bedelli askerlik kaldırılsın kampanyası) şeklinde bir kampanya başlatmış, ama daha kampanyasını başlatamadan 3dk içinde sıvışmış bir yazardır. kendi açtığı kampanyadan 3dk içinde tüyen adam (ya da madam?) bedelliyi kaldırın askere gidelim diye kampanya başlatıyor.

tüydükten sonra "beni fark etmediler galiba" diyerek aynı başlık altına sanki ilk defa geliyormuş gibi tekrar entry giriyor şu şekilde; "bedelli isteyenlerin biraz şey olması". sonra başlığı açanın ve çaktırmadan tekrar entry girenin kendisi olduğu ifşa olunca ikinci entry'sini de silerek ikinci kez tüyüyor.

çok tüygen ve sıvışgan bir yazardır. bunu başlattığı kampanyadaki gibi askere alsak sıçtığımızın göstergesidir. adam anonim internet ortamında 3dk dayanamadı, askere alsak altına sıçıp sıçtığı bokun içine kafasını gömer saklanmak için.
  • bu kişidir.
  • göçmen leşlerinin ege denizi'ni kirlettiği gerçeği başlığını s.çtıktan sonra siteden ışık hızıyla postalanmıştır, güle güle