• www.studiojoho.com isimli bir sitenin ürünü olan muhteşem güzellikte oyun videosu.

oynadigimiz eski arcade ve platform oyunlara değişik bir bakış açısı sunulmuş. zamaninda atari oynamiş herkes bir kez izlemeli.

facabook linki
    facebook hesabi olmayanlar için
  • bu videodan sonrası ios ve android cihazlarda olacakmış. muhteşem.
  • google play store'dan ücretsiz indirilebilen inanılmaz eğlenceli oyun. kralın kaçırıp kulesine hapsettiği josie'yi kurtarmaya çalışıyoruz. tahmin edilebileceği gibi bizim dan josie'ye karşı boş değil. ama josie'yi kurtarmak için kralın ordusuyla yüzleşmek durumundayız. dan'i ve silahlarını geliştirmek için battle ve survival modlarda altın biriktirebiliyoruz.
  • bagimlisi oldum ama gulmekten tam anlamiyla oynayamiyorum. tam bir hardcore arcade.
  • mobil aygıtlarda düzgün bir platform oyunu arayanların beğeneceği, metal slug ile mario kırması gerçekten zevkli bir oyun. ayrıca oyunu isterseniz reklam destekli, isterseniz de 7,99 lira karşılığında reklamsız oynayabiliyorsunuz. (ki kesinlikle değer o paraya)

oyunda karakterlerin giydiği kostümler de parayla yada haftalık görevleri yaparak bedava alınabiliyor. yakınlarda bir genişleme paketi de eklediler ama artık akıllandılar genişleme paketindeki bölümleri 5 ocağa kadar bedava oynatıyorlar.
  • ilk yedi bölümünü youtubedan seyredebileceğiniz veya eski grafikleriyle masaüstünde oynayabileceğiniz platform oyunu.
  • su siralar bagimlisi oldum. cok ozlemisim bu tarz oyunlari oynamayi.
  • halfbrick studios'un hazırladığı türkçe dil desteği mevcut bir tokatçı rambo oyunu. retro oyun sevenlerin kalbini -şirinliği ile- çalmasıyla ünlü olduğu söylenebilir.
  • artık hiç oynanmadığını düşündüğüm oyundur. reklam izlemeden bende zaten olan iksiri kullanamıyorum. interneti kapatsam da bu oluyor. onun dışında çok sevdiğim bir dövüş oyunu. bunun yanında 9 yıl öncesinden beri internette videoları olan oyun. önceden oyun olarak düşünmemiş ya da yapmaya üşenmiş olacaklar ki oyun 2016 da çıkmış. karaktere kıyafet kuşandırtabilip isim verebilmemiz iyi olmuş. oyunun bir de zor modu var. aynı yerleri daha büyük zorlukla oynuyoruz. orada 3. kısmın son yerini bir türlü geçemedim. ayrıca hayatta kalma modunda oynayıp karakterleri açmak için bilet benzeri bir şey biriktiriyorum.

edit: zamanında o bahsettiğim yeri geçebilmişmiydim bilmiyorum ama dönüp tekrar oynayınca geçtim.
  • telefonda oynadığım en zevkli, sürükleyici oyun. kingdom rush da harika fakat onu salt bir telefon oyunu olarak görmüyorum.

karantina sürecinde tüm bölümleri sömürdüm bi güncelleme gelse de yeni bölüm oynasak.
hesabın var mı? giriş yap