şükela:  tümü | bugün soru sor
 • psikopat ve cok fena bir sarki. ismi nereden geliyor merak ediliyor dogrusu.
 • diger infected mushroom sarkilarindan biraz daha farkli, biraz infected tarzinin disinda kalan, yine de mukemmelliginden odun vermeyen bir sarki. ya da parcalar butunu.
 • bu şarkıyı dinlerken ne hissedeceğini bilemiyor insan. infected mushroom üyesi iki kafadarın yıllar önce akıllarına gelmiş bu geyik söz ve şarkı yapalım demişler, anlatmaya çalıştıkları 'kadafiyle bile dans edebiliyorsan dünyanın her yerinde dans edebilirsin'miş.
 • inci sözlüğe ait bir kaddafi reis swf'si vardı bilenler bilir. onu izleyip ardından bu şarkıyı dinlemenizi tavsiye ederim ilk kez karşılaşan arkadaşlar için.

  gerçekten çok sakat bir şarkıdır kendileri, herhangi bir madde etkisinde olun olmayın her türlü etkileyecektir sizi. infected mushroom adından da anlaşılacağı gibi sakat bir oluşumdur. bildiğimiz trance müzik etkisinden çıkıp progresif bir çizgide besteledikleri nadir parçalardan biridir. sizi yükseğe çıkarıp anında düşürüp, kaygıya boğup ondan sonra bulutların üstünde yürütebilen bir içeriğe sahip. bunlar gibi bin bir duyguyu bir şarkı içerisinde tatmayı sevenlere önerimdir. tek bir duygu üzerinden gitmeyi sevenlerse bu şarkıyı beğenmeyebilir.

  siz siz olun bu şarkıyı dinlerken özgürce dans edip kendi figürlerinizle birlikte kendi kendinize yaşayın şarkıyı. hissedin yani.
 • bence the messenger gibi, heavyweight gibi efsane olabilecek bir şarkıyken kıyıda köşede kalmış, bence iyiki de kalmış. im nin buna benzer başka şarkısını hatırlamıyorum açıkcası. münferit ve çok lezzetli bir şarkıdır.

  kaddafi zamanında büyük paralar ödeyerek ikiliye "-öyle bir şarkı yapın ki dans edeyim" demiş, ikili de bu şarkıyı yapıp gidip sadece kaddafiye özel performans sergileyerek dans ettirmiştir. içindeki anlam budur.

  (:

  edit; geyikle bitirmişim, kutsal bilgi kaynağı burası, kaddafi erezin kedisinin adı. kesin bilgi.