şükela:  tümü | bugün
  • barcelona'nın la masia'sından bir oyuncu. oyunuyla göz dolduruyor.
  • geçtiğimiz sezon süpriz bir karar ile dinamo zagreb'e katılan 17 yaşındaki ispanyol forvet.
  • bu sezon dinamo zagreb'in rotasyonuna dahil olabilmis 19 yasindaki oyuncu. kendisi icin poor man's deulofeu'su denilebilir.
  • 21 eylül 2018 dz-fb maçında fenerbahçe'ye karşı oldukça etkili bir performans sergilemiştir.
  • ileride büyük bir oyuncu olma potansiyeli olan genç oyuncu .
  • football manager 2019’ da ağzınızda kuş tutsanız da transfer edemediğiniz dinamo zagreb wonderkidi. gelmiyor bir türlü.
  • yakında avrupada adından söz ettirecek oyuncu.
  • fm 19 oynayanların ilgisini direkt çekmiştir. muhtemelen bir iki yıl içinde juve, barça birinde oynayacak genç yetenek.
  • dinamo zagreb'de yağ gibi akmakta olan 21 yaşındaki amc.
  • senelerce alt yapısında oynamasına rağmen barcelona'nın bonservissiz gitmesine izin verdiği, zagreb'e gittiği günden beri gelişimini devamlı olarak sürdüren bir isim. geçen sezonu çok iyi geçirdikten sonra yakın zamanda biten u21 şampiyonası'nda şampiyon olan ispanya'nın en kilit isimlerinden birisiydi. olmo'nun tekniği ve vizyonu dışında en büyük artısı forvet arkası pozisyonu haricinde her iki kanatta da oynayabiliyor olması. üstte poor man's deulofeu şeklinde bir yorum yapılmış ama deulofeu'yu top diye oynayacak bir potansiyel var bu futbolcuda. bu yaz transfer yapmazsa beni şaşırtacak isimlerin başında geliyor. bir aralar tottenham istiyordu ama sonrasında transfer dedikoduları kesildi. ben bundesliga'ya gideceğini düşünüyorum, kariyeri açısından da güzel bir tercih olur.