• sevilla takımında vay anam vay dedirten sağ bek. doğumgününden üç gün sonra, hayatının en büyük doğumgünü hediyesini aldı. uefa kupası ağıe çekiyor ya ondan, maddeten on küsur kilo, manen iki ton. yalnız bu kadar kabiliyetli genç kardeşime bir çift sözüm olacak, vedat abi kıvamında.
    evladım, sen son yıllarda oynadığın mevkide beni heyecanlandıran ikinci adamsın. belli ki istikbalin parlak. duydum ki çifte vatandaşlığın var, tercümesi bütün avrupa önünde el pençe divan olacak. ama ne o saçların hali öyle. bizim mahallede şahane bir berber var, eğer berber bulamıyorsan. senden tek ricam, ya saç modelini değiştirmen, ya da berberini. futboluna diyecek sözüm yok evladım lakin saçların... unutma, zaman imaj dönemi de, bu saçlarınla seni yüz imagemaker bir araya gelse, cacık yapamazlar senden. aman diyor ve berber konusunu dikkate almanı tavsiye ediyorum.
  • (bkz: daniel alves)
  • sevilla'nın 850 bin euro'ya aldığıı ve muhtemelen 20 milyon euro ve üzerine büyüklere çakacağı sağ bek sağ kanat, orta saha, forvet herşey..
  • sevilla'nın 100m euro karşılığında serbest bırakacağı oyuncu. oynadığı takımın sağ kanadında vpn açıyor adeta.

3 mart 2007 sevilla barcelona macinda da zaten barcanın sol kanadını çürütmüştür.
  • belki de gelmiş geçmiş en iyi sağ kanat oyuncusu olan cafu'nun yerini doldurabilecek tek kişidir an itibariyle. *
  • fm 2008'in david josue jimenez silva ile birlikte en overrated oyuncusu.
  • sevilla fenerbahçe şampiyonlar ligi 2. tur eşleşmesinde roberto carlos'la karşı karşıya gelecek olan müthiş futbolcu. uefa'nın resmi sitesinde futbolseverlerin sorularını yanıtlamış. fenerbahçe maçları ve futbolcularıyla da ilgili görüşlerini bildirmiş.

http://www.uefa.com/…news/kind=1/newsid=654582.html
  • fenerbahçeye attığı gol sonrası yaptığı 'memeli' sevinci ile güzel bir uyku çekmesini dilediğim,ancak hakikaten de toplara delice vuran futbolcu.
  • 4 mart 2008 sevilla fenerbahçe maçı penaltılara kaldığında penaltıyı kaçırmasını dilediğim tek adamdı.
    sırf ilk golden sonra yaptığı o haşlak tavırları için. çok şükür kaçırdı da. yaptığı hareket göğüs mü idi, yürek mi idi bilmem.artık onları emer mi top diye oynar mı onu da bilmem.

ben volkan ı bilirim,gökhan ı bilirim, mehmet i, eduyu , luganoyu ,alexi , devidi, kezmanı, uğuru,selçuk, kazımı, ali yi, vedersonu, semihi bilirim.
  • 6 mayıs 1983 tarihinde brezilya'nın juazeiro kentinde doğmuştur..
hesabın var mı? giriş yap